Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyu el akar vinni nogyogyaszh...

Anyu el akar vinni nogyogyaszhoz, mire szamitsak, meg sosem voltam es meg szuz is vagyok, ithon hogy keszuljek ra? Mit fog velem csinalni? (14)

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
2014. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Miért kellene neked 14 évesen nőgyógyászhoz menned? Beteg vagy?
2014. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs panaszod nem kellene menned, anyukádnak is megmondhatnád ezt. Szexuális élet megkezdése után/18 év után érdemes elmenni évente.


Ha van problémád, aszerint kezel az orvos. Ez esetben mintát vesz a hüvelyedből egy kis pálcika segítségével, azt elküldi tenyésztésre, hogy megtudják, mi a bajod. Mármint, felelősségteljes orvos ezt teszi. De az is lehet, hogy felír egy random gyógyszert ránézésre...

Nem tudom neked csinálnának-e, idősebb korban méhnyakrák szűrést végeznek évente ha mész, megnyomogatják az alhasadat kívülről, esetleg megtapogatja az orvos a melled, hogy nincs-e benne elváltozás. De 14 évesnél ez nem lesz, gondolom én.

2014. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11%
Valami problémád van? miért akar anyud 14 évesen elvinni?
2014. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!