Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! A nemi szerveteken...

Lányok! A nemi szerveteken nektek is van ilyen, vagy csak az enyémen és ez baj lenne?

Figyelt kérdés
Szóval amikor szétnyitom a szemérem ajkakat kis fehér dudorok találhatók,amit ha megnyomok olyan mint egy pattanás,és olyan is jön ki belőle..mit tehetek ellene? Van még ilyen valakinek?
2014. febr. 22. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek ilyen,persze nem mindenkinek egyformán "látványos". Ott is vannak faggyúmirigyek. Ezeket látod.
2014. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem hiszem, hogy normális, mert jön belőle valami. Elég rosszul hangzik :S Mutasd meg nőgyógyásznak.
2014. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Persze,hogy jön. A faggyú. Ez ugyanolyan,mint pl. az arcon a mitesszer.
2014. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is van ilyen és kinyomogatom őket. Szerintem is normális dolog.
2014. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Akkor már ketten vagyunk akik szerint nem normális.


Kedves 87%-os, valószínű neked is van valami problémád. nem feltétlen nemi betegség, de a túlzott faggyú termelés okát is javasolt kivizsgálni, hiszen panghat, begyulladhat és elfertőződhet.

Kedves kérdező: Javaslom, hogy legalább háziorvosnak mutasd meg.

2014. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Nekem sincs ilyen. Szerintem is utána kéne nézniük, akiknek van. De tényleg lehet, hogy csak egyszerű mitesszerféle.
2014. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A nődoki erre pont annyit fog mondani mint amit itt írtak többen.Én megmutattam és azt mondta semmi bajom.Ez ilyen és ilyennek is kell lenni!
2014. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tom.... én már 27 vagyok, nekem is van, és csak nemrég kezdtem azon gondolkodni hogy ez normális e.

Én már tuléltem több mint 10 évet igy(ennyi ideje tuti tudok rola) nem hinném h veszélyes lenne és a nödoki se szolt soha hogy gáz,de nem is kérdeztem.

2014. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szavaztatok le. Ez teljesen természetes. Ezt 16 éves bőrgyógyászati és 6 éves nőgyógyászati tapasztalattal mondom. Ne ijedj meg kérdező,nincs semmi bajod!
2014. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Nekem soha nem volt ilyen, pedig már túl vagyon a menopauzán is.
2014. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!