Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! A nemi szerveteken...

Lányok! A nemi szerveteken nektek is van ilyen, vagy csak az enyémen és ez baj lenne?

Figyelt kérdés
Szóval amikor szétnyitom a szemérem ajkakat kis fehér dudorok találhatók,amit ha megnyomok olyan mint egy pattanás,és olyan is jön ki belőle..mit tehetek ellene? Van még ilyen valakinek?
2014. febr. 22. 20:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek egyforma,mint ahogy máshol sem egyformán láthatóak a faggyúmirigyek mindenkinél.
2014. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan hogy valakinek 35 felett is van 1-2 pattanása és van olyan akinek életében volt 2.

Szóval nem kell itt ijesztgetni senki.Én utánajártam ez totál normális!

2014. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Megnyugodtam.
2014. febr. 22. 22:00
 14/17 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom miről van szó. Hogy lehet hogy erről életemben nem hallottam? Nekem nincs ilyen.
2014. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Leírás alapján nem lehet biztosan eldönteni, hogy pontosan mi az, ezért jobb ha orvosnak mutatod meg.
2014. febr. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Éppen azért lehet így is eldönteni,mert amikor megnyomja jön ki belőle "valami". Tényleg lehetne akár szemölcs,vagy condyloma,de azt hiába nyomkodja valaki nem ürül belőle semmi. Semmi gond vele,de persze ne nyomkodd!
2014. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nem kell törődnöd vele!
2014. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!