Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 38 hetes kismama vagyok!...

38 hetes kismama vagyok! Meddig normális a vizesedés?

Figyelt kérdés
Jó a vérnyomásom,és a vizeletemben sincs fehérje,de nagyon dagad a lábam! Vagy ez lehet a hó fronttól is?
2009. dec. 11. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos akár végig is az lehet.A túlsúly, a meleg és az étkezés okozhatja.De a tapasztalatok azt mutatják, hogy amint lebabázol a vizesedés is elmúlik. kitartás már csak 2 hét.
2009. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ahogy egyre nagyobb a baba, egyre jobban akadályozza a víz eltávozását a szövetekből. Ez természetes jelenség. Polcold fel a lábad, tornáztasd a lábfejed, pár hét és szülés után pár nappal nyoma sem marad. Ki kell bírnod ezt a kis időt. Ha a felpolcolás és a torna ellenére is fáj, kérdezd meg az orvosod.
2009. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sószegényebb kajákat egyél, és igyál csalánteát. Azok kissé enyhítik még a problémát.

a só megfogja a vizet a szervezetedben, a csalántea meg enyhe vízhajtó hatású.

2009. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ugyanez volt. A 4. hónaptól kezdve vizesedtem és csak szülés után a 3-4. napon láttam újra a bokámat. Addig igazából semmi nem segített, a sószegény kaja sem. Bár az utolsó 2 hónapban enni is alig bírtam, mert úgy éreztem a gyomrom a torkomban van.
2009. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem szabad semmilyen vízhajtó teát inni! Káros a babádra! Sok petrezselyem, az vízhajtó hatású!
2009. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!