Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS felfáztam! Mit tudok...

SOS felfáztam! Mit tudok tenni az sok víziváson kívül?

Figyelt kérdés
Valami házi gyógymód? Nincs cickafark teám vagy hasonlóm, csak tőzegáfonya kapszulám, abból már bevettem 2-t de semmi javulás, sőt vérezget is :(
2014. febr. 24. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
2 tabletta kevés,de nem is biztos,hogy elég lesz magában a tőzegáfonya. Nagy valószínűséggel antibiotikumot is kell szedned.
2014. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó és honnan szedjek antibiotikumot így este 7kor? Ha lenne akkor nem írtam volna a ki a kérdést. Reggelig kéne kihúzni valahogy, amíg eljutok dokihoz és felírja a gyógyszert.
2014. febr. 24. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Üljél jó meleg vízbe,vegyél be valamilyen göcsoldót (pl.No-Spa)de ez sem biztos,hogy használ,sőt valószínűleg ez sem. Méást sajnos nem tudsz tenni.
2014. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs otthon se cickafark, se csalánteád, kipróbálhatod a sós ülőfürdőt is, átmenetileg segíthet. 1 kg konyhasót elkeversz egy teli kádban, a víz olyan 38 fokos legyen, és fél órát ücsörögsz benne. És persze inni, inni, inni, még annál is többet, és pisilni, pisilni, pisilni! Hagy mossa ki a víz a húgycsőből a baktériumokat!
2014. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kamillatea is szóba jöhet, vagy ha az sincs, a víz is mehet nyugodtan. Valóban az ivás a kulcsa mindennek. Emellé bevehetsz valami gyulladáscsökkentő hatású (pl ibuprofen vagy diklofenák hatóanyagú) hagyományos fájdalomcsillapító-lázcsillapító gyógyszert, pl Advil, Algoflex vagy Flector por vagy ilyesmi.
2014. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már véres a vizeleted, irány az orvos, a gyógyteák ilyenkor már nem jók, tapasztalat. Az urológián ellátnak, nekem is sűrűn van ilyen. Ez inkább hólyaghurut, mint felfázás. Orvosnál tudom ajánlani a monural port, 1 éjszaka alatt rendbe tesz
2014. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok, most olvasom a kommented, a háziorvosi ügyeletre is elmehetsz, ellátnak.
2014. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az egyik táskámban találtam még 2 szem Nolicint, ezzel kihúzom reggelig.

Mivel visszatérő a dolog már megjártam az urológiát, persze oda is 2 hét volt mire időpontot adtak, aztán laborban nem találtak semmit. Ott adták ezt a gyógyszert és a háziorvosom is ezt írja azóta. Szerencsére egy levelet szétvagdostam belőle és minden táskámba jutott egy-két szem aranytartalék :)

A Monuralt nem tudom meginni, mert az édesítő miatt hányingerem van tőle (az íze miatt) és kár lenne érte, ha nem a megfelelő helyre jutna.

Sajnos ez ilyen "mézeshetek" hurut, nem tudok vele mit csinálni, max ha zárdába vonulok :( szomorú is vagyok emiatt, mert eléggé elveszi az ember kedvét a szextől.

2014. febr. 24. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!