Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki nagyon gyorsan segítsen...

Valaki nagyon gyorsan segítsen! Felfáztam, véreset pisilek, fáj a hasam alja picit forrónak érzem a testem, sírtam úgyfáj! Koliban vagyok, mit csináljak? Valakiii!

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 23:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Menj az ügyeletre, antibiotikum kell rá, ha ennyire súlyos és görcsoldót szedj be ha van valakinek. Sok vizet igyál,ez fontos, jó nagyon a tőzegáfonya kapszula is, csak nem akkor amikor ennyire kijön, hanem megelőzésképpen, amikor legközelebb érzed, akkor kezdd el szedni.
2014. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mindenki alszik,nevelő tanárhoz nem merek menni, nem tudom kínosan érezném magam, nagyon pánikolok!:(
2014. febr. 24. 00:01
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi ügyeletről beszélünk! Oda kéne menni, nem nevelőtanárhoz!

És holnap pedig az urológusnál kezdd a napot az SZTK-ban.

2014. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
És tényleg igyál nagyon sok vizet.
2014. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Csajbólvagyok, szigorú koli van, kiskorú vagyok, nem szaladhatok ilyenkor Debrecenben egyedül csak úgy ügyetre.
2014. febr. 24. 00:06
 6/21 anonim ***** válasza:
49%

Szólsz a nevelőtanárnak, hogy nagyon rosszul vagy. Egy értelmes ember rögtön elvisz az ügyeletre.

Bár csak halkan jegyzem meg, hogy egy ilyen felfázás nem ma kezdődött. Ha valaki már idáig jutott az azt jelenti, hogy hetek óta fel van fázva, de elhanyagolta, nem foglalkozott vele, így nagyon begyulladt.

2014. febr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
V
2014. febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tegnap meg nem volt ilyen nem fajt meg semmi azota alakult ki igy
2014. febr. 24. 00:13
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kialakulhat ez gyorsan is. Valóban ha nem mehetsz ki egyedül (bocs, azt hittem, hogy egyetemista vagy), akkor menj és szólj a nevelőtanárnak, hogy nagyon felfáztál, iszonyúan fáj a wc-zés és nagyon rosszul vagy, nem lesz semmi baj. Elmentek az ügyeletre, kapsz valamit, amivel kihúzod holnapig, aztán urológus felírja az antibiotikumot, ami nagyon haamar fogja csökkenteni a panaszaid.
2014. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Megertek en mindent h koli...meg nevelotanar meg minden. De ha bajod van...ha fajdalmaid vannak akkor huzzal mar el az ugyeletre basszus ne pedig rinyalj. Ha rosszul vagy akkor segitsegre van szukseged nem pedig magyarazkodasra meg sajnaltatasra. Szoval ha rosszul vagy akkor tippli az ugyeletre de ha nem akkor meg huzz el aludni
2014. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!