Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon alacsony vérnyomás...

Nagyon alacsony vérnyomás ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Többször is megszédülök egy nap és állandóan fázom is... a többit inkább nem sorolom.. de ha az orvos nézi a vérnyomásom azt hiszi hogy kiakadt, vagy elromlott a mérő mert annyira alacsony.. Tudtok valamit amivel lehetne segíteni ezen?:S
2014. febr. 25. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot!
2014. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talalj magad melle egy idegesito embert. :D

Na de komolyra forditva a szot, a dokim azt mondta, hogy kavezni kell, ha alacsony a vernyomasod.

2014. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Napi 3 liter vizet iszom és még a levesek és gyümölcsök is.. már így is sokat iszom:(
2014. febr. 25. 21:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Kávézni is szoktam, azzal indul a nap:)
2014. febr. 25. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Én naponta iszom meg két főzet (2x6-os) kávét, így 110/70.
2014. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom nekem 92/51 volt legutóbb, sportolás után....
2014. febr. 25. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Az tévedés,hogy a kávétól majd jó lesz a vérnyomás. A kávé minimálisan viszi fel és csak rövid ideig,úgyhogy nem megoldás. Folyadék és mozgás az,ami megemelheti. Ha nem sportolsz legalább sétálj naponta.
2014. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!