Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik, ha túlviszik a...

Mi történik, ha túlviszik a terhességet?

Figyelt kérdés
Élettársam március 2-re van kiírva, mi van ha nem jön utána sem fájás, vajon befektetik a kórházba? Köszönöm előre is a válaszokat! :)
2014. febr. 26. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem július 14-re írtak ki, és augusztus 6-án született meg a fiam. Semmi nem történik. Én felhívtam az orvosomat, és megkérdeztem, hogy most akkor mi legyen, a papír szerint ma szülnék. Erre az orvosom

-Ha megszületik a fia, akkor tájékoztassa, hogy késett..Majd komolyra fordítva a szót azt mondta, hogyha jól érzem magam, nem vagyok levert vagy fáradt akkor pihenjek, majd jön a gyerek amikor jönnie kell.

Augusztus elején újra hívtam, hogy még mindig elvagyok, de nem érzem, hogy szülni kéne. Így megbeszéltük, hogy 8-án bemegyek hozzá, és megvizsgál. De 6-án mentem, mert akkor jött el az idő.

2014. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kedves 1-es komolyan eddig vártak veled? ez hány éve volt? (nem bántásként, tényleg érdekel) mert manapság 2 hetet szoktak várni utána beindítják... naponta kell menni NST-re meg magzatvíz vizsgálatra,hogy minden rendben van-e ha valami gond van akkor beindítják... bár az is lehet, hogy ez orvosfüggő...
2014. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom anno, hogy ha ápr.27-ig (ekkorra voltam kiirva) nem indul meg a szülés, akkor másnap jelentkezzek nála a kórházban és be kell feküdnöm, de szerencsére ápr.28-án hajnalban elkezdődtek a fájásaim és délben elfolyt a magzatvizem, akkor mentem. Orvos függő szerintem, meg a párod állapota, hogy hogyan viseli, lehet ha jól érzi magát, akkor nem kell befeküdnie csak néha bemenni vizsgálatra, hogy ellenőrizzék minden rendben van-e.
2014. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 19:21

4 éve volt, de első gyerek, és az orvosom szerint többnyire az első terhességnél szokott lenni elszámolás.

Én jól elvoltam, nem volt semmi bajom, és makk egészséges fiúnak adtam életet. Maga a szülés is 10 perc alatt lezajlott. Tavaly a lányommal voltam terhes, őt is túlhordtam de csak 7 nappal. Akkor is azt mondták, hogy nem kell aggódni.. Nem voltam egyik gyermekemmel sem veszélyeztetett terhes, és végig jól éreztem magam..

2014. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2014. febr. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!