Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy szemölcs/pattanásféle...

Van egy szemölcs/pattanásféle a hüvelyem bejáratánál, belül alul. Nézessem meg? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudom mióta lehet ott, az is lehet hogy mindig is ott volt csak eddig nem vettem észre (mert nem ugy nyúltam magamhz). Nézessem meG?

HPV ellen kaptunk védőoltást a suliban nem?


2014. febr. 27. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz inkább
2014. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kaptatok? Nem vagyok benne biztos. Inkább lássa orvos!
2014. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ma megyek nőgyógyászhoz. Kicsit diszkomfort érzésem van a hüvelyem környékén, de nem piros nem is fáj meg ilyenek (mert nekem fél évente egyszer rutinszerűen mindig kijön vmi gomba vagy fertőzés :( , de most nem azok a tünetek)


Tehát ha van valami bajom akkor azt biztosan látja az orvos igaz?

2014. febr. 27. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyne.
2014. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen az a legjobb ha orvos látja, hiszen csak ő mondhat biztosat! Látatlanban csak találgatni lehet, de annak semmi értelme.
2014. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyakori a gombás fertőzés is, szerintem szólj róla, az nincs rendben. Így a két probléma miatt lehet le kéne cserélned a fehérneműidet, vagy alaposan kifertőtlenítened, nehogy azoktól fertőződj vissza.
2014. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos, hogy ez szűzhártya "maradék" és semmi baj nincsen vele. És elvileg semmilyen más bajom sincs.
2014. febr. 27. 16:27
 8/8 anonim ***** válasza:
A 10:10-es vagyok. Legalább megnyugodhatsz, hiszen mindig csak az a biztos, amit az orvos mond!
2014. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!