Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondolnátok erről a...

Mit gondolnátok erről a helyzetról?

Figyelt kérdés
Az utolsó hosszú kapcsolatomban többször volt betegségem.Havonta folyás,nyáron kijött neki szemölcs(ezt szerencsére nem kaptam el)tél elején pedig clamydiát diagnosztizáltak nálam.Soha nem csaltam meg senkivel,ennek ellenére Nekem kell megalázkodnom a nőgyógyásznál.Látszik az orvos szemén,h miket gondolhat rólam.Mit csinál,kihez jár egy ilyen pasas???Prostikhoz?

2014. febr. 20. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy félre megy és nem védekezik. Az ilyen kapcsolatból ki kell lépni, mert örök életre megbélyegez.
2014. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szemölcsöt okozó vírus (HPV) és a Chlamydia évekig lappanghat. Nem biztos, hogy megcsal lehet, hogy az előző partnerétől szedte össze, és most jött elő.

Sőt, az is lehet, hogy te szedted össze az előző kapcsolatodban.

De nyilván vmi oka van, hogy gyanakodsz, és nem bízol benne...

2014. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Évekig lappanghat.Miért nem tudják megmondani a 21. században,hogy ez még is hány év lehet.Biztos vagyok benne,hogy ettől nem csak a mi kapcsolatunk megy tönkre.
2014. febr. 20. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8 éve van olyan partnerem akinek én vagyok az első és az egyetlen. Nekem ő előtte volt 2 párkapcsolatom, ahol védekeztünk gumival, de orálisan nem. Én akkor fiatal voltam és tapasztalatlan. A Chlamydiáról semmit sem tudtam. Most 8 év után neki vannak tünetei, ami chlamydia gyanús. Nekem eddig semmi. Szörnyen érzem magam, mert lwhwt, hogy akaratomon kívül megbetegítettem, illetve utálom magamat és talán hibáztatom a szüleimet, hogy miért nem világosítottak fel időben. Ja és most még azzal is szembe kell néznem, hogy ha valóban fertőzöttek vagyunk, akkor nekem ez a 8-9 év alatt milyen szövődményeket produkált. Persze voltam nőgyógyásznál, de nem kértem külön ezt a vizsgálatot. Most megyek jövő héten teljes körű kivizsgálásra.
2014. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!