Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlatok, ha kifolyik a...

Mit ajánlatok, ha kifolyik a vér a betétemből?

Figyelt kérdés
Tampont használok, de első éjszaka teszek be éjszakait is. Sajnos mikor kifolyik a vérem, a betét szárby oldalára is megy és mindig véres lesz a nadrágom. Most naturella éjszakait vettem és attól lett ilyen. Mit ajánlatok? Mit csináljak?
2014. febr. 28. 06:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A Naturellának nem valami jó a nedvszívó képessége. Always éjszakait vegyél és szoros bugyit.
2014. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én naturellát haszálok és nincs vele semmi problémám az always -tól sajnos viszketek meg mittudom én az a hülye borítás rajta nekem nem jön be valahogy nem bírom!!
2014. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg vami más ezen a kettőn kívül?? Ami szerintetek jobb a naturellánál? Előző voltam!
2014. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nagyon durva erős vérzésre nyugodtan mehet a tena betét, annál jobb nedvszívó képességű NINCS. Vastag, erős, mindent kibír. Inkontinenciabetét amúgy. Terhesség után is azt ajánlják.
2014. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég ramatyok ezek a mostani éjszakai betétek. Szerintem használj éjjelre tena betétet, sokkal többet bír.
2014. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Always Sensitive, pamut borítású, éjszakai betétje + szoros bugyi.
2014. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A naturella egy környezetkímélő 'fos' :) Már elnézést. Azért az árért kapsz sokkal jobbféle műanyag betétet. hogyhogy naturellát vettél?
2014. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pl lehet, hogy nem környezetvédelmi okai voltak, hanem nem szereti a műanyagot...? Én sem bírom elviselni.
2014. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj, lehet igazad van. De mi miatt nem tetszik..? Szerintem sokkal biztosabb ha vastagabb az anyaga.
2014. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!