Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen eü betétet ajánlatok...

Milyen eü betétet ajánlatok az esetembe sok vérzés esetén?

Figyelt kérdés

30 fölött vagyok,de még nem találtam megfelelőt.

Nagyon sok a menszeszem és a műanyagot nem bírom.azok mindig kidörzsölik a combomat.Ami normális az meg nagyon drága pl:carefree

Amelyik jól ragad az túl rövid.Ami hosszú ,annak meg idétlen a szárnya.Dm-essel is így jártam.Abból a hagyományos szárnyal rendelkezőt szeretem de az meg rövid és kettőt kell egymás mögé ragasztanom ami nem jön ki olcsón.A dupla szárnyas valamiért lejön.Az egyik ezért nem jó,a másik azért.Tampontól félek,mert okozhat gombát.

Közületek akinek sok van menszeszből az mit használ?


2013. jan. 16. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
tena lady? (az ami vizeletcsepegésre való,hülyeségnek hangzik,de az a legjobb nedvszívó betét. ha az sem használ,akkor nem tudok segíteni)
2013. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cresta ultra long plus(Aldi).Éjszakai betét,úgyhogy hosszú és jól ragad.
2013. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 female_superiority ***** válasza:

Az Always Platinum-ot nagyon szeretem, az jó pamutos, nem műanyagos. Libresse-ből is vannak pamutos jellegűek!

31/N

2013. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Always Platinum :)
2013. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!