Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elhatároztuk anyukámmal, hogy...

Elhatároztuk anyukámmal, hogy orvoshoz fordulunk! De mit csinálnak ott?

Figyelt kérdés

15évesen 70. napja hogy késik ( tehát 2,5 hónap)

Énírtam az előző kérdést .. ehhez hasonlót.

szűz vagyok.

Mit csinálnak a nőgyógyásznál? (nem gyerek nőgyógyászhoz megyünk, olyan a kösségben nincs sajnos.


2014. márc. 1. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először csak megultrahangoz, ha nem lát cisztát, akkor esetleg popsin keresztül is megvizsgál ujjal. Sokszor ez ciszta miatt szokott előfordulni, ami aztán magától felszívódhat, de ennyi idősen lehet még rendszertelen, akár így is, hogy hónapokig nem jön meg. Szóval nagyob az esély, hogy nem fog vizsgálni, csak azt mondja, várj még nyugodtan.
2014. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyukad nem mondta el h mi tortenik??

Ha nem akkor itt a valasz: bemesz anyukaddal vagy nelkule anyukadat leultetik a fuggony moge h ne lasson te bemesz egy helyisegbe ahol levetkozol de csak alul. Majd felfekszel egy agyra es ugymond szetteszed a labad. Kicsit kinos de a doki nem eloszor lat ilyet elhiheted :)

Hasadat nyomkodja majd meg meg huvelyi ultrahangot csinal kicsit hideg lesz a botszeru vmi amit a huvelyedhez ill kicsit be is helyez. Kicsit hideg lesz a zseletol de nem vesz ;)

Az eleje leehet nem igy fog tortenni nalam.igy volt. Lehet mar meztelenul mesz be.

2014. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szűz vagy még, akkor a 3. valaszolo altal irt botszeru huvelyi ultrahangfejet biztos nem hasznalja (ezen ne aggodj).

Ha van rendes Ultrahang keszuleke, akkor azon van hasi fej es csak a hasad also reszere fogja tenni es ide-oda huzogatni rajta egy monitoron pedig nezni, hohy mit lat (fekete-feher-szurke mindenfelek).

Szerintem amikor bementek, akkor miutan elmondod vagy anyud segítségével elmondod mi a gond. Nagy eséllyel azt mondhatja nyugodj meg ilyen idos korban meg elofordul. De ha vizsgalni fog, akkor tudd, hogy elotte kerheted, hogy mindent reszletesen mondjon el, mit fog csinalni es csak utana menj el vetkozni. Es amikor vizsgal akkor is kerd, hohy mindent "tudositson". Az elso nogyogyaszati vizsgalat meghatarozo lehet neked lelkileg, a nogyogyaszok ezt tudjak es ilyenkor figyelmesebbek (remelem egy kedves nodokihoz kerulsz es minden rendben lesz).

Esetleg vervetelre is elkuldhet (nehany hormonszint vizsgalata miatt), de azt nem ott vegzi a nodoki.

No para. Amikor elsore voltam nagyon aranyos idos bacsi vizsgalt es mindent elmondott.:-)

(ezt az utolso szot itt lejjebb nem tudom kitorolni :-D)


segizsegevel

2014. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg női orvost keresni elsőre.

Nyugodtan elutazhattok városba is gyerek, vagy tini nőgyógyászatra!

2014. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15 évesen még teljesen természetes, hogy esetleg nem jön meg akár fél évig sem!
2014. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj? 15 évesen fél év is kimaradhat még!
2014. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húú túl vagyok rajta!! :DD Voltunk anyuval nőgyógyásznál, és nem vizsgált meg " úgy" hanem csak egy últrahangal elintézte, és nem talált semmit. Kaptam bogyót, és 10 napig kell szednem , utána 2-3 nap mulva kéne hogy megjöjjön!! :))
2014. márc. 4. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!