Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is szokott, hogy...

Nektek is szokott, hogy változó a menszi időszak vagy ez baj? /lent/

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnénk babát a párommal próbálkozunk egy pár hónapja. Kérdésem az lenne hogy nektek is változó napra jön-e meg? Mert nekem szinte sosem pontos van hogy 22 nap, 24 nap, 23 nap, valahogy így. Ez baj szerintetek? Cickafark teáról/cseppről mi a véleményetek? Vettem cseppet, de nem merem inni, olvastam hogy bekavarhat... (azt tudom hogy palástfűvel kell inni, ciklus első fele cickafark, második palástfű). Köszi előre is!

2014. márc. 2. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is mindig változó volt, terhesség előtt is, szülés után is. De nem 1-2-3 nap eltéréssel, mint ahogy írtad, hogy neked milyen, hanem úgy kell elképzelni, hogy hol 28, hol 40, hol 35, hol 43 stb... Igazából a nőgyógyászom elröhögte magát tegnapelőtt, mikor elmondtam neki és azt felelte: szüljön mégegy gyereket, hátha akkor jó lesz.. Szóval azt akarom az egésszel mondani, hogy a rendszertelen ciklus nem zárja ki a gyors teherbe esést, nekem mondjuk 4 hónap alatt sikerült. Az is lehet, hogy még egy picit próbálkoztok tovább és akkor sikerülhet.:) Sok sikert hozzá egyébként.:)

Próbálhatod a hőmérőzés módszert, hogy kiderítsd, mikor van peteérésed. A teáról viszont nem tudok semmit.:/ Én személy szerint nem nagyon bízok az ilyesmikben.

2014. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tea bekavar
2015. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!