Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 24 éves nő vagyok és 5 hetes...

24 éves nő vagyok és 5 hetes terhes. Még nem voltam állapotos, de sajnos nem tarthatom meg! Nagyon rosszul érzem magam, ha belegondolok mi fog történni! Akinek volt már terhességmegszakítása mesélne arról, mennyire viselte meg az azutáni időszak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén? Nekem missed ab-om volt (elhalt terhesség, technikailag ugyanaz, mint az abortusz), és a kórházból legszívesebben megszöktem volna. El nem tudom képzelni, hogy akinek van választása, hogy teheti ki magát ennek önként.

(És itt nem arra gondolok, hogy gyilkosság vagy nem. Ezt egyébként egy csomó embertől meg fogod itt kapni. Még én is megkaptam!)

Egyébként a GYerekvállalás menüpontban van erre külön kategória.

2013. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Megfog viselni.Később is,mikor majd sajnos arra gondolsz,hogy "na..már 5 éves lenne!" "Na,már 6 éves lenne és iskolába menne.." "na,már 18 éves lenne,és érettségizne!"


Szerencsére én még nem vagyok abban a korban,hogy lehetőségem legyen egyáltalán gyereketvállalni,de ha majd lesz lehetőségem,és egészséges lesz a magzat,akkor tuti,hogy mindenáron megfogom tartani.

2013. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs meg a feltétele a gyerek felnevelésének, felelősen döntesz az abortusz mellett, akkor nem fog lelkiismeret furdalásod lenni. Nem kell a sok bigott, a gyerek érdekeivel nem törődő abortuszellenesekre hallgatni.

16 évvel ezelőtt én is elvetettem a 3. gyereket, és jól döntöttem. Azóta csak az ilyen kérdéseknél jut az eszembe. Akkor még tűrhetően éltünk, egy keveset félre is tudtunk tenni. Ma viszont már éppenhogy megélünk, ha lenne mér egy gyerek akkor már nyomorognánk. Az pedig mindhárom gyereknek rossz lenne.

2013. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elhalt terhesség miatt volt abortuszom. Nagyon megviselt. Idegösszeomlást is kaptam utána. Folyamatosan csak sírtam és depressziós lettem.
2013. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Missed ab-om volt...iszonyatosan megviselt...minden nap sírtam a kórházban pedig voltak velem egyszobában olyanok,akik abortuszra vártak...csúnya ilyet mondani,de akkori lelkiállapotomban megtudtam volna ölni őket.Megfog nagyon viselni..ha nem is most,akkor majd később...mert mivan akkor, ha többet nem adja meg neked az élet,hogy anyai örömök elé nézz??Ebben nagyon nehéz segíteni sajnos,mert az éremnek két oldala van....
2013. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Őszintèn?Belehaltam,ennyi.Pedig mar 3ève tortent,azota van egy kislanyom es most varom kisfiamat.Soha nem tennem meg ujra.. akkor nem tudtam mast csinalni....
2018. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!