Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelygombától és...

Géza028 kérdése:

Visszatérő hüvelygombától és nem múló égő érzéstől szenvedek már több mint fél éve. Volt valakinek hasonló panasza? Ha igen, hogy múlt el?

Figyelt kérdés
3 különböző orvosnál voltam már, kaptam kúpokat, kenőcsöket, ezek rövid távon enyhítették a panaszaimat, de sajnos egyik sem szüntette meg. Kaptam szájon át szedhető tablettát is,2 hónapig szedtem, de havonta 2szer ugyanúgy előjött. Nem tudom kihez forduljak a panaszommal, esetleg bőrgyógyászhoz? Már teljesen tanácstalan vagyok.Nincs partnerem, tehát a visszafertőződés ki van zárva.A grapefruit cseppek használtak már valakinek ilyen esetben?

2014. márc. 2. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
tenyésztés volt? ha nem akkor ragaszkodj hozzá ha nem sima gomba hanem candida akkor diéta nélkül nem fog elmulni. Én 2 évig szenvedtem vele havonta (mindig napra pontosan mensi elött 1 héttel jött elö) Gondolom nem szedsz fogamzásgátlót igy hogy nincs partenered, tehát az nem lehet oka. Szinte biztos hogy candida és azért nem mulik el ennyitöl.
2014. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, a grapefruit-cseppek hasznosak lehetnek mindenképpen. A grapefruit önmagában is nagyon jó, illetve bizonyos ételek (pl. gyömbér, fokhagyma), amelyek szintén gombaölő hatásúak. Bőrgyógyászhoz lehet hogy érdemes elmenni. Ha tampont használsz, visszatérő fertőzés mellet lehet hogy azt is érdemes lenne betétre váltani. Illetve a mindennapos tisztasági betét használata sem biztos hogy jó, ha nem szellőzöl rendesen odalent. Pamut bugyit vegyél (nem tangát), és mosd a fehérneműket illetve a törölközőket 60 fokon. Esetleg kipróbálhatod hogy cseppentesz a bugyidba 1-2 csepp (jó minőségű) teafaolajat, ez is gombaölő hatású. Először csak óvatosan, ha érzékeny vagy rá, lehet hogy kicsit irritál. És próbáld ki a diétát is, vagy legalább figyelj oda kicsit az étkezésedre.
2014. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!