Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valaki hasonló? Múlt éven...

Valaki hasonló? Múlt éven elég gyakran aludtam délutánonként, szinte majdnem mindennap. Nekem ez egyfajta megnyugvás, suli időben feszült vagyok és kicsit egyedül is érzem magam, ilyenkor.

Figyelt kérdés

...előjönnek a problémák. Az segít nekem ha alszom, utána általában jobban vagyok. Valaki hasonló?

A szervezetem szintén hozzá szokott, hogy délutánonként alszom. Jó lenne leszokni róla, hogy több időm legyen és este hamarabb letudjak feküdni, de mivel ez számomra amolyan megnyugvás, tanulni sem nagyon tudok enélkül..


2013. szept. 3. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is le szoktam általában pihenni délutánonként, viszont én azért, mivel azután jobb a felfogóképességem, és könnyebben megtanulom az anyagot.:)
2013. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szintúgy vagyok mint az első válaszoló. Nekem is jobban megy a tanulás. Sokkal jobban tudom megérteni ha aludtam egy 1 órát előtte :)

17/l

2013. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is aludtam ma 4 órát délután. Egészséges a délutáni alvás, ha rendszeresen csinálod. Szerintem nem kell leszoknod róla. :) 17/F
2013. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyukám piszkál miatta rendszeresen, hogy én miért alszok..
2013. szept. 3. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor vidékre költöztem, nehéz volt megszoknom, hogy ebéd után mindenki lepihent. Engem persze hülyének néztek, amiért én nem. De aztán megszoktuk, ők is, én is. Nincs abban semmi rossz, bár én annál nyughatatlanabb vagyok.
2013. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dél Spanyolországban élek, itt így élnek az emberek, ezt imádom a legjobban, és a gyerekek is itt. 9-re kell suliba menniük (8-kor ébredeznek), 2-5 között szinte minden zárva a szieszta miatt. Este tovább is fennmaradhatnak, mert így is kipihentebbek. Otthon tiszta idegbeteg meg fáradt volt mindegyikünk.
2014. febr. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!