Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell műtét után mi várható?...

Mell műtét után mi várható? Ciszta van a mellemben és nemsokára kioperálják mert nőtt egy picit.

Figyelt kérdés
Utána kell majd valamilyen gyógyszert szedni, soká kell kórházban maradni?
2014. márc. 2. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
valósuinüleg egyik sem. kórház max 1-2 nap gyógyszer nem hiszem hogy kell, de biztosat az orvos tud mondani. Édesanyámnak pl csak tűvel leszivták amikor volt egy olyan cisztája ami gondot okozott. egyébként kisebb nagyobb cisztái minden nönek vannak, kinek több kinek kevsebb. legtöbbször nem is észrevehetőek.
2014. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. márc. 2. 23:11
 3/3 anonim válasza:
Szia! Szegényke..átérzem a helyzeted, nekem is volt/van ilyen problémám .Pár éve a petefészkemben volt ciszta, sajnos nekem már nagyon elterjedt és ki kellett venni. Akkor azt mondta az orvos, hogy a másikban is van egy kisebb , de azt nem kellett egyenlőre kioperálni. Nekem azt mondta a doktor úr, hogy nem lehet hidegen ülnöm, meg nagyon vigyáznom kell magamra.
2014. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!