Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészséges, ha nem hordok...

Egészséges, ha nem hordok melltartót?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és nincs nagy mellem, kb 75B-s.


Persze ,ha feszes póló van rajtam,akkor egy ilyen top-szerű "melltartót" fel szoktam venni,de többnyire semmit nem szoktam...

Ez mennyire káros?



2014. márc. 3. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem lóg a melled, akkor nem baj.
2014. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is alig hordok. Szerintem B-s mellnél nincs gond :)
2014. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod ha nem hordasz melltartót. Nyilván ha kicsi a melled akkor felesleges is. De azoknak akiknek nagy mellük van nem árt a melltartó viselése, mert a rostszálak idővel megnyúlnak, és a melltartó késlelteti a rostszálak természetes megnyúlását.
2014. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Kicsi mellnél nem kell,mert csak elgynegülnek a mellben lévő izmok,és amiatt fog lógni,mert már saját magát se tudja megtartani.
2014. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Időpont ma 12:17

A mellben nincs izom..

Nincs saját izomzata, pusztán mirigy-, zsír- és kötőszövet alkotja. Rugalmasságát és feszességét a kötőszövetes rostok adják, mérete szempontjából pedig a zsírszövet mennyisége meghatározó. Ha egy nagymellű nem hord melltartót akkor a kötőszövet rostok lazulnak el, és lesz lógós a mell. Izom nincs benne, így az nem okozhat semmi gondot.. Ha már válaszolsz, jó ha tudod mit írsz...

Szóval kedves kérdező. Kicsi a melled, de minél idősebb leszel annál jobban ki leszel téve te is a kötőszövet rostok lazulásának (ez a korral is jár) Idővel a kis mell is lógós lehet majd.. De nem káros, nem egészségtelen..

2014. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utolsónak van igaza. A mellet nem izmok tartják, hanem szalagok (különben - ugye - a lógós melleket meg lehetne oldani edzéssel, és mindannyian tudjuk, hogy NEM lehet).


B-s mellnél még jó ideig nem gondolom, hogy gondot okozhat, de nem is kifejezetten egészséges dolog.

2014. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!