Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV-pozitív P2-es leletem...

HPV-pozitív P2-es leletem lett, immunerősítést javasolt az orvos. Grapefruitot eszem, grapefruit cseppel, citrom, c-vitamin és lizin minden nap emllé natúr joghurt. Nem értem miért van még viszketés és fájdalmas szex még ezek után is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A viszketés nem a HPV tünete, vszínűleg van vmi más bajod is.
2014. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gomba esetleg?
2014. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A HPV teszten vizsgálták gonorhea,trichonomas stb.mindenre negatív.viszketés és folyás jelentkezik na meg fájdalmas szex. :-( Ez nem Hpv?miért vagyok pozitív rá?bár tény,hogy nem ismert eredetű
2014. márc. 9. 19:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérek mindenkit akinek tapasztalata van írjon.egy hónapja használom,szedem ezeket,mellé már Lady vita hüvelykúpot használok és semmi változás. :-( ki lehet ebből jönni?
2014. ápr. 7. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
A HPV "csak" szemölcsöket okoz a külső nemiszerven, amit leírsz, azok a gomba tünetei - erre pedig jó a grapefruitmag kivonat, a bioboltban kapható 100%-osat javasolom, természetes baktérium-vírus és gombaölő, és nem bántja a hüvelyflórát és bélflórát sem, ellentétben a gyógyszerekkel. Jobbulást :)
2014. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint utólag sikerült kiderítenem,újfent 2 orvost elfogyasztva s gyógyszer felírásuk után újfent nem javulva,Hpv szemölcseim vannak,ráadásul nem csak kívül a nemi szerven,hanem a hüvelyben is,ettől a viszketés.Ecsetelés ok,a többit majd még próbálom kideríteni.Jó tanács: ki nem gyógyulás,tünet nem múlás,romlás hatására is menjetek utána magatok a dolgoknak.A magyar nőgyógyászat egyenlő a nullával. :-(
2014. jún. 23. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!