Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatti viszketés,...

Menstruáció alatti viszketés, egyéb panaszok?

Figyelt kérdés

eddig még nem volt ilyen, borotválom de még akkor se viszket így mikor nő vissza a szőr

most jött meg vasárnap és elfogyott a betét amit használtam, vettem alwayst hátha az jó. elkezdett viszketni a kis szeméremajkam mellett:S

eddig használtam naturellát az mindig elcsúszott, libresset attól a fenekem kipirosodott és fehér pattanásszerű kis pörsenések lesznek rajta :S

tampont nem tudom elviselni hiába próbálkoztam már vele mindig úgy érzem mindjárt kicsúszik és hiába vettem már vagy 3 fajta o.b. tampont mindből "kifolyt"

már nem tudom milyet vegyek, melyik a jó? valamit rosszul csinálok?


17 vagyok már kb 7 éve menstruálok de még ilyen nem volt


2014. febr. 24. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokáig én is betétet használtam, de amióta csalánkiütéses vagyok (1,5 éve), azóta még az is irritál. Mostmár inkább tampont használok. Eleinte OB-t vettem, de mostmár inkább Naturellát. Olcsóbb, semmivel sem rosszabb, sőt még nem is áztam át. Sokkal jobb érzés, mint véres betétben mászkálni. Lehet nálad az a baj, hogy nem nyomod fel rendesen vagy nem amegfelelő méretet használod. A mini már nekem is kicsi, normál vagy ultra vagy mi kell.
2014. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt de nekem az illatosított naturella miatt volt!
2014. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :)

majd kipróbálom azt a fajtát is vesztenivalóm nincs. ;)

egy alapos zuhany csodát tett, remélem hosszan tartó hatása lesz, mert elviselhetetlen a viszketés. :) :S

2014. febr. 24. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!