Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyér okozhat szekelesi ingert?

Aranyér okozhat szekelesi ingert?

Figyelt kérdés
2 pici gyermekem van, az első szülés után lett belső aranyerem. Soha nem fajt csak úgy erezgettem amikor belobbant. Ez általában akkor történt mikor hasmeneses vírust elkaptam! Ilyenkor picit vérzett is. Aztan most megint elkaptam vmi vírust egy hétig hasmenesem volt, persze éreztem a vége fele az aranyeret, orvosom ajánlott kupot proktis m, 5 napja használom ! Most azt kezdtem érezni h kicsit mintha a végbe kém végefele is kijönne az az aranyér es össze is szűkült a vegbelem. Irritaciot érzek amikor lépek es kicsit elkezd bizseregni amitől egyből azt érzem mintha mennem kellene vécére! Közben meg hipochonder is vagyok es olvasgattam a témában es rettegek attól h nehogy belrakom legyen! Igy viszont az idegessegtol visszatért a hasmenés ! Nem is igazán jön mennyiség csak ilyen kis szelszeruk, reggel viszont mikor felkelek akkor normális szekletem van es éjjel semmi inger jót alszom es napközben nem hagy nyugodni a dolog! Es addig jarkalok a wc-re meg erolkodom a nagy semmin h persze vérzik is. Szoval arra irányulna a kérdésem h a szekelesi ingert okozhatja e az aranyér vagy csak az idegesség , vagy a belgyulladasom meg nem gyógyult meg ???? Ja es közben meg most van meg a menzeszem is! Bocsánat , kicsit hosszúra sikeredett! 30 eves anyuka
2014. márc. 4. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Vastagbél irritációnál Bolus adstringens és diólevél tea megnyugtatja a beleket, aranyeres panaszok meg végképp okozhatnak székelési ingert.
2014. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!