Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most aranyér?

Ez most aranyér?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen észrevettem, hogy egy kis bogyó előjött ott, ahol nem kellett volna...arra gondoltam, hogy na akkor ez most aranyér, de az a helyzet, hogy utánanéztem, hogy mik a tünetei, de semminek sem felel meg...egyáltalán nem viszket, nem fáj, nem vérzik, pedig már azért egy ideje megvan, és nem tapasztaltam ilyesmit..egy-egy nehezebb székelés után egy kicsit szokott fájni, meg egy picit jobban be is dagad az a bogyó, de néhány órán belül mindig elmúlik, csak a bogyó soha nem tűnik el...mindenképpen szeretném előbb itthon kezelni, csak nem tudom, mivel...mit ajánlotok?

2014. febr. 7. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, de ez még csak az előszobája. Vegyél reparon krémet a patikába, kenegesd vele. És sürgősen változtass az étrendeden. Laza kaja, sok folyadék, rendszeres ( napi) székelés.
2014. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az étrendemet próbálom a lehető legjobban alakítani, amennyire a körülményekhez képest lehet...még középsulis vagyok, kollégista, szóval itt amúgy is rohadt nehéz normálisan étkezni, de minden nap viszek magammal egy 1,5 literes vizet, minden nap eszek egy rostos activiát amibe útifű maghéjat keverek...a mozgásról annyit, hogy 8-tól fél 5ig iskolában vagyok, és miután felértem a szobámba kb. csak kajálni van erőm...hetente egyszer járok edzésre, mert tudom, hogy jót tesz, de a többi napom 100%osan ki van töltve...
2014. febr. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!