Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom aggódni?

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Több, mint 3 éve menstruálok, eddig egyszer maradt csak ki, a legelső évben kb. a 6. alkalommal, ezt tudom, hogy teljesen normális. Àltalában 28-32 napos egy ciklusom, de most egy hete késik (a 28. naphoz számolva). Ennyit nem késett még. Érdemes lenne orvoshoz mennem, vagy várjam meg a következő hónapot? Nagyon izgulok, ezért nem nagyon tudom, mit kellene csinàlnom, hiszen az utóbbi években rendszeresek a ciklusaim. Lehet, hogy az ehavi is megjön még? Mit tanácsoltok? (Esetleg utalhat valami rendellenességre, hogy az eddigi menstruációim mind nagyon fájtak és hányingerrel is párosultak, most meg kimaradt?) Előre köszi a válaszokat!

2014. márc. 4. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd meg nyugodtan a következő hónapot.
2014. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs erös görcsölés és a terhesség kizárhtaó akkor egynlöre nme kell orvoshoz menned. Ha élsz nemi életet egy tezstet mindneképp kell csinálni. Mivel nem vagyunk gépek bármikor bárkinél elöfordulhat késés vagy akár egy teljes ciklus kimaradása. Vlaószinüleg azért meg fog jönni de ha még akövetkezö is kimaradna vagy van bármi tüneted, pl hasszurkálás, görcs akkor orvoshoz kell menni. A késést vagy kimaradást okozhatja stressz vagy enyhe hormonális változás esetleg betegésg antiboiotikum, bármi.
2014. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

először is gondolkozz el, hogy történt e valami változás mostanában. étrendben, alvásban, vagy pszichésen.

próbálj kiegyensúlyozott lenni.

egyébként görcsökre kalcium és magnézium nagyon jó, régen én is nagyon szenvedtem, hányinger, hányás is ismerős.

2014. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok, szóval a várandósság nem játszik.:) Rendben, köszi, ha Ti is ezt mondjátok, kicsit megnyugtat.
2014. márc. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!