Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb ecsetelés után ez...

Méhszájseb ecsetelés után ez történik a testemmel, ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt ecsetelték a méhszájsebem, ez volt az első alkalom. Mondta az orvos, hogy az ecsetelés után bővebb váladékozás illetve vérzés előfordulhat, de nálam ahelyett, hogy lassan alább hagyna a dolog, egyre inkább erősebb a vérzés. Eleinte barnás-szürkés(?) volt, most már rendes menstruációs vér szerű, és elég sok. Ez valóban természetes lenne?

Eszembe jutott az az eshetőség is, hogy az ecsetelés esetleg megzavarhatta a szervezetem, ezért hamarabb megjött a menstruációm. Vasárnap lenne esedékes, és a fogamzásgátló szedése miatt mindig pontos is. Nem vagyok benne biztos, hogy ez lehetséges-e. Szerintetek?



2014. márc. 5. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvost nem kérdezted?
2014. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A menzesz megjövetele nem volt összefüggésben az ecseteléssel ha amúgyis meg kellett volna jönnie
2014. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hányszor mész méhszáj ecsetelésre?
2014. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel ecsetelik egyébként?
2014. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legjobb ha a dokid kérdezed meg
2014. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Végülis mi lett az eredmény? Én most hasonlóval küzdök és nagyon aggódom. Nagyon örülnek valami megnyugtató válasznak.
2021. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett nálatok? Leírnátok a tapasztalataitokat? Elmúlt tőle a gondotok?
2023. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!