Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódom véleményt és segítsége...

Aggódom véleményt és segítséget kérek! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Több mint egy évig szedtem fogamzásgátlót a hihetetlenül pattanásos bőröm miatt. Egy év után ideálisnak tartottam hogy abbahagyjam a gyógyszert mert kitisztult a bőröm. Kb egy hónapja késik a menstruációm, voltunk együtt a párommal de két tesztet is csináltam mind a kettő negatív lett. enyhe görcseim vannak, mégsem jön meg. Mi lehet a probléma?? Forduljak orvoshoz vagy még várjak ?? Válaszokat előre is köszönöm.

L/19



2014. márc. 4. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer abbahagyása után előfordulhat, hisz fel borul ilyenkor a hormonháztartás.

Elmehetsz dokihoz, de valószínűleg azt fogja mondani, hogy kell három hónap a gyógyszer után amíg helyreáll.

Voltatok együtt a pároddal, de gondolom védekeztetek.

2014. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos probléma, hogy nem jön meg rögtön a mensi, van akinek hónapokig nem/orvoshoz kell fordulnia. Ha rendesen védekeztek, nem azért, mert terhes vagy.
2014. márc. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!