Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A citromlé késlelteti a...

A citromlé késlelteti a menstruációt?

Figyelt kérdés

Olvastam egy itt feltett kérdésben hogy késlelteti . megyek augusztus 4.-11. -ig nyaralni és pont akkor kel megjöjjön vagyis 8.-án

arra gondoltam kipróbálom ezt a módszert mert telyesen kétségbe vagyok esve . 14 éves vagyok egyébként

HOGYAN KELL ALKALMAZNI ? MEDDIG ÉS MIEN MÉRTÉKBEN .. ? KÉRLEK SEGÍTSETEK .


2008. júl. 22. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon sok citromlevet ittam, nem késleltette. Használj tampont.
2008. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak meg kell inni. Nem kell sokat, mondjuk egy fél pohárral. Azt viszont nem tudom, hogy mennyi ideig késik tőle + nem is midenkinek válik be.
2008. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem kös

de mennyi ideig igyam .. ?

2008. júl. 22. 16:27
 4/7 A kérdező kommentje:

egyébnt az a bajom a tamponnal hogy mikor kijövök a vízből rögtönk kéne cserélni. a szállás pedig a parttól elég messze van .. hogy rohangáljak folyton . ? :P

egyébként vízben mennyi ideig bírja ki a tampon ?

2008. júl. 22. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Miért kellene rögtön cserélni a tampont, amikor kijössz a vízből? Az egészséges hüvelybe normális esetben nem megy bele a strand vize! Szép is lenne, minden nő hüvelyfertőzéssel fejezné be a balatoni nyaralást!

Ha strandolsz (nem extrém módon!) akkor ugyanaddig bírja a tampon, mint máskor! Lehetőleg az óriás csúszdán ne csússz le!

2008. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
en meg nem probaltam a citromleves dolgot,de a baratnomnek naon bejott!!!!egy egesz hetet is kesleltette!!!igaz,nem mindenkinel valik be,de sztem megeri kiprobalni,kulonosebb bajod nem hiszem,h lehet belole!!!
2008. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösikee
2008. júl. 25. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!