Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pont a ballagásomra kell...

Pont a ballagásomra kell megjönnie a menstruációmnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam, és pont június 13-ra kell megjönnie.. Nagyon gáz lenne ha "csörögne" alattam a betét, ugyanis szoknyában leszünk, a tampontól meg egy picit tartok mert még szűz vagyok és nem használtam. Mit tegyek? Pánikba estem..:(

2014. márc. 8. 21:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Vedelj kifacsart citromlevet, előtte pár nappal. Akár már most is elkezdheted, minden nap.
2014. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként az én betétem nem szokott "csörögni"...
2014. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát egy picit azért hangos, meg ha leülünk akkor látszik is..
2014. márc. 8. 21:56
 4/21 A kérdező kommentje:
A citromlé mire jó?
2014. márc. 8. 21:56
 5/21 anonim ***** válasza:
21%
Nem látszik az, ki mondta, hogy széttett lábbakkal ülj?:) Am, ne aggódj sztem:) Ja de ne is szorítsd össze majd a lábad, mert akkor szétizélődhet a betét, és kifolyhat a cuccos:S, de sztem ne stresszelj rajta, nem kell azt!:)
2014. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
*Jó,na, mensi alatt ne igyál sokat, és akkor nem fogsz annyira vérezni!:)
2014. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
Szia!Ob tampont ajanlom,ami szivargas elleni,amit a hazugdoboz is reklámoz!Es keressd fel nogyogyaszod,van oly ismerosom,kinek szülinapján jött meg:/,feltetlen tudniuk kell a szüleidnek,es a z osztályfonokodnek róla!Minèl elõbb!,Ha nem esel pánikba,semmi baj nemlesz,ígèrem!Egyebkent:Dr.Lakatos Kolompár vagyok Nõgyógyász:) Remèlem segítettem:)
2014. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Ja es a ballagas elott 2 órával ne igyál(csak kortyokat),tehat meleg lesz inni kell,de sokat,de ne is keveset,erzed azt hogy mikor jo,es mikor mennyit.Ismet Kolompár Dr.
2014. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Értem:) de a citromlé az mire jó?
2014. márc. 8. 22:16
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
A citromlè egy savas anyag,az elso szeretett volna segiteni,hogy mimdennap kello menyisegben(1-2 kortyban)fogyassz belœle.Èn azèrt nemjavaslom,mert gyomorbajok lehetnek tole,ha sok a savad..ha keves..,inkább változatosan fogyassz mindennap külömbözö gyümölcsöt ès kolákat(ne 100 százalèkosan)de lehetoleg mellozd a ballagasodig.Ezek kicsi dolgok,es ha betartod,a cucc nem sürü lesz,nem is nagyon hig(ezt mi nogyogyaszok igymondjuk:NormalMenstrualtio ,igy nem lesz szüksèg citromlère sem.Minden rendben lesz,Es gratulalok ballagasod alkalmabol!Üdv:Kolompár Dr.
2014. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!