Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó lesz ez így?

Jó lesz ez így?

Figyelt kérdés

Sárgás, büdi folyásom volt, kaptam rá Dalacin hüvelykrémet, majd egy hét múlva visszamentem a dokihoz a tenésztés eredményemért. Streptococcus agalactiae b-cs jött ki, erre már nem kaptam semmit, mert a Dalacin eleve erre van. Viszont a Dalacintól hüvelygomba jött elő, amire kaptam Fluconert(2db) és Gynoxint, meg még rózsamézet, hogy azt majd tíz napig használjam...csepegtessem tamponra és helyezzem fel 2 órára. Na....az lenne a kérdésem, hogy a tampon jó ötlet ilyenkor? Mert eleve nem tud kijönni a folyás sem. És csak tovább szaporodnak a bacik, nem?

A Dalacin végülis segített, mert nem büdi a folyásom, de még mindig sárgás...attól is félek, hogy mivel kihagytunk egy napot (annyira fájt a felhelyezés, hogy egyszerűen képtelen voltam rá, bár..mondjuk csak egy nap maradt ki, és utána ugyaúgy folytattam, tehát már elhasználtam mind a 7-et.) Remélem ez segíteni fog, mert már elegem van a folyásokból...



2014. márc. 9. 09:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem fejeztem be... :P Tehát...annyira fájt, hogy kihagytunk egy napot, és attól félek, hogy nem volt így az igazi, nem fejtette ki a hatását eléggé...
2014. márc. 9. 09:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen. A rózsamézet nálunk is ajánlja az orvos(nőgyógyászaton dolgozom),de szoktunk adni hozzá fecskendőt és este lefekvés után kell használni,hogy ne folyjon ki. A tampon szerintem sem igazán jó ötlet,ha nem ázik át eléggé a 2 óra alatt fel is sértheti a nyálkahártyát,ezért nem is szabad akkor viselni,ha nincs menzesz,illetve túl gyakran cserélni sem.
2014. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is olvastam a fecskendős használatról, sokkal barátságosabbnak hangzik. Meg...szerintem annyira ki is vagyok dörzsölve belül, hogy nem tenne neki túl jót. A húvelykúpot is kínok között tudjuk csak felhelyezni. (Párom szokta...neki hosszabb az ujja :P)
2014. márc. 9. 10:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Lenne még pár kérdésem: Hogyan kéne adagolni, mert azt sem mondta el...és fel kell higítani vízzel, vagy csak így simán? Ha fel kell higítani, akkor milyen arányban, milyen vízzel érdemes? Tehát...forraljam fel előtte, vagy csak simán langyos csapvízzel? És...milyen fecskendő lenne a legalkalmasabb, hány ml-es?
2014. márc. 9. 10:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell higítani,viszont az egész üvegnyit fel kell használni. Feküdj hanyatt,kicsit emeld meg a csípődet és fecskendezd be. Csípni fog,de ez nem baj. Néhány percig maradj így,amikor a csípő érzés megszűnik felkelhetsz. Általában elég 1x használni,ha mégis úgy érzed,hogy még kell,akkor 3 nap múlva ismételd meg. Jobbulást Neked!
2014. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor az egész üvegnyit fel kell használni...Nekem a doki 10 napig javasolta...Meg mennyit kéne a fecskendőbe? Tele az egészet? Bár...gondolom attól is függ, hogy mekkora a fecskendő. :P Kérhetnék egy kicsit pontosabb használatit?
2014. márc. 9. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy mennyibe kerül és hány millis egy üveg,de a patikában kérdezd meg és annak megfelelően vegyél hozzá fecskenőt.
2014. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, megkérdezem. :D Egyébként...a tejsavas irrigálásról mi a véleményetek? Többszörös antibiotikum kúra után vagyok lassan...és kéne valami, ami visszaállítja a hüvelyflórám, viszont csak természetes dolgokban bízom, mert egyszer már csalódtam...
2014. márc. 9. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!