Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Cataflam helyett milyen...

A Cataflam helyett milyen gyomorkímélőbb gyógyszer van görcsökre?

Figyelt kérdés
Eddig csak a Cataflam+Nospa megoldás segített, de a Cataflamot többé nem szeretném szedni. Az Algoflex M jobb választás lenne?

2014. márc. 9. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
pont pár hete ajánlott a doki nekem cataflámot.... mondta is hogy tudja mindenki azt hajtogatja, hogy tönkreteszi a gyomrot, de a lényeg, hogy együnk előtte pár falatot mielőtt beveszi az ember ugyanis gyomorsavat termel és ha éhgyomorra veszed be akkor marhatja a gyomrot... de ha eszel akkor ugye a kaját marja a sav és így semmi gyomorrongáló hatása nincs :) én görcsökre amúgy meristin+algopiryn kombinációt használtam nekem az vált be..
2014. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyhe görcsökre simán no-spat veszek be, Cataflamot csak akkor, amikor konrkétan már mozdulni sem bírok a fájdalomtól. De pont most vettem elő a házipatikánkból az algoflex m-et, mert van, de még sosem próbáltam. Ma jött meg, fájdogál de még nem olyan vészes. Ha lesz rosszabb, ezt fogom bevenni és majd nyilatkozok, hogy milyen. Egyébként nekem az is sokat segít, ha menstruáció alatt Magnéziumot szedek. Mióta így csinálom, ritkábbak a görcsök.
2014. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem már vannak gyomorpanaszaim, bár nem tudom, hogy a Cataflamnak köze van-e hozzá, de mindenesetre nem szeretnék rontani a helyzeten.

Magnéziumot már próbáltam, szedtem a megelőző héten és mensi alatt is, de nem éreztem jelentős javulást...

2014. márc. 9. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!