Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a hüvelyemváladékom nem...

Ha a hüvelyemváladékom nem büdös, de a puncimnak mégis szaga van, lehet valamilyen bajom? Vagy mikor mondható a "punciszag" még normálisnak?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen tünetem, nincs folyásom, nem viszketek, fél nap alatt viszont büdi lesz a puncim. A barátom szerint csak sima "punciszag", de engem zavar. Állhat emögött valamilyen fertőzés. Rendesen tisztálkodom.
2014. márc. 10. 16:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, az utolsó előtti mondat végére kérdőjel ment volna.
2014. márc. 10. 16:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha baj lenne a barátod észrevette volna.
2014. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Izzadsz, pisilsz, természetes, hogy egy idő után nem kellemes illata van a puncidnak.
2014. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan, mint amilyen mindig is szokott lenni (hiszen csak ismered a saját szagodat), akkor nem hinném, hogy fertőzésről lenne szó. Viszont: milyen bugyit hordasz? Mert ha pl. tiszta műszálasat, akkor tuti nem szellőznek ott rendesen a dolgok.
2014. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Pamut fehérneműt használok. Régebben is volt néha ilyen szagom, de nem 1 éjszaka/fél nap alatt és nem ilyen intenzíven. :S

A barátom meg félek, hogy csak azért mondja, hogy meg ne bántson. De nem akarok előtte egyfolytában ezen a témán lovagolni, mert mindig "ideges lesz" tőle, hogy fejezzem már be. Remélem tényleg csak én reagálom túl.

2014. márc. 10. 17:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak közben meg zavar, ha szeretkezés után szellőztet, mert bűzlik a szoba tőlem. De szerinte ez normális. Tényleg az?
2014. márc. 10. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Ha elmész orvoshoz abból baj sose lehet.
2014. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? De gy kis punciillat az nem baj, még fincsi is.
2015. aug. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem is emlékeztem erre a kérdésre. :)

Egy ideig használtam intim törlőkendőt, aztán abbahagytam. Most már nem figyelek rá, de általában este fürdés uttán vagy reggel szerekezünk, így akkor még nem zavaró.

Ha meg tudom, hogy valószínűleg megizzadtam, megmosakszom alul.


Dokinál voltam többször is, nem emiatt, de vett kenetet, teljesen negtaív lett. Úgyhogy valószínűleg nálam normális.

2015. aug. 16. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!