Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit javasoltok izzadás ellen?...

Mit javasoltok izzadás ellen? Fújom magam dezodorral mégis izzadok, pedig nem keveset használok, tudom az csak a szagot nyeli el mégis büdös.

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
valószinü,h ilyen fajta vagy
2012. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj endokrinológushoz, mert hormonprobléma is lehet.
2012. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem, ha csak fújod magad, semmit nem használ. Reggel, felkelés után tusolj le, a tiszta testedet fújhatod, és ne csak dezodort használj, hanem valami izzadásgátló sprét, vagy stiftet. Ha fürdés után használod, mindenképp nagyobb hatása van, mint ha az izzadt test szagát akarod elfedni. Ha így sem az igazi, próbálj meg márkát változtatni, lehet neked nem hatásos, amit használsz.

Kati

2012. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen fürdeni is szoktam előtte, sőt van, hogy szappannal is megmosakszom... :(
2012. febr. 14. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!