Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájsebet hogy veszik...

Méhszájsebet hogy veszik észre? Sima vizsgálattal észre lehet? Vagy ultrahang, esetleg citologia?

Figyelt kérdés
mert valamitöl mindig van valami nyavalyám,gomba,akármi,nemtudom.lehet sebem van,és orvos nem veszi eszre.csak törleteket vesz

2014. márc. 12. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézéssel veszik észre. Nem kell hozzá se ultrahang, se cito.
2014. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen időközönként van mindig valami bajod ? Mert mikor nekem volt barátom és ugyse szexeltünk rendszeresen akkor nehezebben gyógyult és sűrűbben is jött ki (2-3 havonta). Amióta heti-2 heti 1X szexelek azóta fél évente jön ki.

Neked mik a tüneteid? Nekem fáj a szex, vörös, viszket-éget (főleg szex után éget).

Egyik barátnőmnek mert szinte folyamatosan ez a baja, jó ha elmúlik 1-2 hétre utána visszajön :/

2014. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sima vizsgálattal a gomba lehet candidától ha rendszeresen visszatérő iylen esetben kell a diéta hogy elmuljon én 2 évig szenvedtem vele havonta mig végre kiderütl hogy candida.
2014. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmnél is Candidát diagnosztizáltak és ő is diétázott , mert már az egész patikát magára kente, de sehogy se múlik el neki.
2014. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy rákszűrésre mentem ahol viszgálat közben közölte a doki,hogy méhszájsebem van.
2014. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"sima" vizsgálattal látniuk kellene, mivel látszik, ha elváltozás van a méhszájadon. Mondjuk nekem lehet 1-2 évbe telt mire egy orvos a sok után kinyögte. Van aki csak annyit mondott, hogy ohát nem olyan a méhszájam mint általában a nőknek, lehet azért váladékozom annyit.. köszönjük... Esetleg kérdezz rá, hogy nem lát e semmi furcsát. Folyamatosan tenyésztést vettek, és mindig azt mondták, nincs semmi betegségem,esetleg néha gomba volt. Most kaptam egy hüvelyflóra helyreállítót, amitől remélhetőleg a mégszájseb is rendbejön
2014. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!