Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombát helyre hozza a...

Hüvelygombát helyre hozza a Lactofeel?

Figyelt kérdés
Normális az ha csípi?Elmúlik használat közben?Bár én még háromszor használtam,de még nagyon csíp és eddig csak égett a hüvelybemenet,most már viszket is.Lehetséges rosszabul leszel tőle?
2014. márc. 13. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, te úgy használsz gyógyszereket, hogy azt sem tudod mire való? A lactofeel nem hüvelygomba ellen van! De hát csak el kellene olvasnod a betegtájékoztatót!!!


Honnan tudod, hogy hüvelygombád van? attól hogy csíp, bármi lehet. Miért épp lactofeelt használsz? A gombán pedig az ARRA VALÓ helyi kezelés mellett a diéta fog segíteni.

2014. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert másfél hónapja az orvosom azt mondta gombám van de amit felírt nem érzem használt volna és amikor vissza mentem azt mondta használjam a lactofeelt.
2014. márc. 14. 18:35
 3/8 A kérdező kommentje:
A diéta az mit jelent?Mit lehet enni és mit nem?
2014. márc. 14. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha hüvelygombád van, meg eleve, ha bármi betegséged van, gyűjts már be róla valami infót!


Nyilván célszerű helyileg kezelned magad hüvelykúppal (ami arra való!), emellett helyesen kellene táplálkozni és élni. Nem is kell egy héttől várnod, hogy jobban leszel. Esetleg elmúlnak a tüneteid, és visszatérnek rendszeresen, mivel az alap problémát nem szüntetted meg.

A szénhidrátbevitelt kell drasztikusan csökkentened, mivel a gomba abból táplálkozik. Semmi cukrot, cukros üdítőt, édességet, alkoholt, fehér pékáru ne fogyassz, inkább sok zöldséget, fehér húst, magokat, rostokat, joghurtot, tojást, tejtermékekből is van ami nem ajánlott.

Candida diéta - google.com olvass el pár oldalt, mert néhol eltérőek az infók, én is ebből építkeztem.

Napi 3 liter vizet mindig célszerű meginni, gomba ide vagy oda, emellett a grapefruit cseppeket szokták ajánlani gomba/baktériumölö/immunerősítő szerként.

A törölközőket és fehérneműket 60 fokon most és vasald hogy elpusztuljanak a kórokozók, és domestos sem árt wc-ken.

2014. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És a dokid mellesleg ki is tenyésztette nálad a gombát, vagy csak hasraütésszerűen rávágta hogy te is a leggyakoribb női problémával küszködsz, mert sz--rt bele rendesen utána járni? Aztán meg találomra dobálja a szereket? Az sem mindegy.
2014. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát rákszűrést csinált és azt mondta ki fogja mutatni ez is mi a bajom.De a rákszűrés nem mutatott sem gombát sem baktériumot ő erre azt mondta azért nem mutatta ki,mert a rákszűrés csak a méhszáj állapotáról ad eredményt és a hüvelyben attól még lehet gomba.
2014. márc. 15. 18:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Kaptam tőle szájon át szedhető kapszulát is 4 darabot,heti 1.És így sem jöttem rendbe.
2014. márc. 15. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de így senki nem tud segíteni. Tudd meg, hogy mi a bajod.
2014. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!