Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késik folyton a menszeszem?

Mitől késik folyton a menszeszem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok ,már ötödikes korom óta menstruálok ,de még most sem állt be ,van olyan ,hogy negyven nap után jön meg ,és így ,hogy már nem vagyok szűz kicsit idegesít ,eddig nem foglalkoztam vele
2014. márc. 13. 18:35
 1/5 anonim válasza:
Nem mondanám, hogy normális, de velem is mindig ez volt a helyzet.. Másfél éve szülte, azóta is változatlan a helyzet. Dokim annyit mondott rá: szüljön mégegy gyereket, hátha akkor jobb lesz.
2014. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, menj el nőgyógyászhoz. :) De a nők többségének nem rendszeres a menstruációja. :)
2014. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha orvoshoz mész, mert csak ő mondhat biztosat.
2014. márc. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok,soha nem volt rendszeres a menstruációm. (pl.28 napokra nem jött meg) közben szültem is,nem változott semmit.
2014. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 James Bandy válasza:

a holdhónap egyébként 29,5 nap, nem 28

lady ciklus teával állítsd be


ismerd meg a cickafark, palástű gyógynövényeket, érdemes utánaolvasni

valamint az ösztrogéndominancia témának nézz utána

2014. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!