Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 13 napja késik a menszeszem....

13 napja késik a menszeszem. Csináltam 2 tesztet (egyik 3 napos másik 9 napos késésnél) Mindkettő negatív lett. Folyton görcsölök. Eztán megyek majd orvoshoz, de kíváncsi lennék a véleményetekre hogy mitől lehet ez? Terhesség? De akkor miért negatív?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia lehet hormonzavar de sok minden lehet idegeskedés stb.. Ezt csak doki tudja megmondani. Azért csinálj mégegy tesztet hàtha és csak késöbb volt ovud és ezért nem mutatta ki.
2013. jan. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is hormonzavarra tippelek, meg hogy idegeskedsz hogy nem jön meg.

nekem egyszer 3 hónapig nem jött meg stressz miatt.

nőgyógyászomtól kaptam rá gyógyszert.

2013. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem sose késett még csak akkor mikor terhes voltam a kislányommal, de akkor 9 hónapig. Mindig olyan szabályos nekem történjék bármi
2013. jan. 1. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelent bajt. Nekem is megbolondult egy ideje, volt hogy kb. 119 napos volt a ciklusom. Aztán ilyen ciklus mellett is teherbe estem szeptemberben. Mondta is az orvos, hogy ez elég furcsa ilyen zavaros ciklus mellett, mert nehezebben szokott sikerülni, de az én példámból láthatod, hogy nem feltétlenül jelent bajt. Lehet az időjárás vagy idegesség. Sok dolog okozhatja, de a 13 nap késés nem a világ vége. :) Ki is maradhat akár, nem kell egyből megijedni. :)
2013. jan. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!