Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha a normál...

Az normális, ha a normál folyásom sárgás színű?

Figyelt kérdés

Semmi egyéb tünetem nincs, nem viszket, nem büdös. Arra is gondoltam, hogy lehet amiatt lett ilyen (eddig is volt csak fehérebb színű),mert most kezdtem el rendszeres nemi életet élni a barátommal. Vagy ennek nincs köze ehhez? Gumival védekezünk, de volt párszor, hogy anélkül is "berakta" ,de az csak ilyen előjáték gyanánt történt.

Nektek milyen színű?

már beiratkoztam nődokihoz, de szokásukhoz híven csak hónapokkal későbbre kaptam időpontot...



2014. márc. 14. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress olyan orvost, aki jövő héten már tud fogadni, hidd el, van olyan!

A normál folyás színtelen, és mindenkinél egyedi "illatú"... (ha attól eltér, akkor van gond...)

2014. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális,csináltass egy vizsgálatot,és majd elküldik tenyésztésre a kenetet,abból kiderül,mi lehet a gond
2014. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor normális a sárga, ha megszáradva olyan. Ha frissen sárga, akkor lehet fertőzés.
2014. márc. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!