Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valahogy el lehet tolni a...

Valahogy el lehet tolni a mensimet? (Gyógyszert nem szedek, szóval az nem megoldás. )

Figyelt kérdés
Szilveszterkor elmennénk pár napra pihenni a barátommal és nekem elvileg pont akkor lesz meg. Még friss kapcsolat, még csak petting volt köztünk, de már nagyon szeretnénk lefeküdni is egymással, de mivel távkapcsolatban élünk, addig már csak egyszer találkozunk, akkor viszont nem lesz olyan a helyzet. Ha megvan, akkor végighaldoklom a 4 napot, olyankor nekem a szex szóba sem jöhet, pláne nem úgy, hogy első alkalom lenne egymással. Úgy meg emberkínzás együtt lenni 4 napot, hogy csak petting és tudjuk, hogy egy hónapig megint nem látjuk egymást:(
2009. dec. 15. 09:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
4%

hát figyu biztos megoldás csak a gyógyszer...mást nem fog tudni senki ajánlani..


de ha ennyire fontos neked a párod akkor nem tom mért kell átmenni plázabiccs-be h "jajj most hozzám se nyúlhatsz"...eléggé szánalmas ez a hozzáállás:/


lehet lepontozni

2009. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem. És elvileg előtte már nem is menstruálsz, tehát a gyógyszert sem tudod elkezdeni.

Imádkozz, hogy késsen :) (Bár Murphy, hogy ilyenkor úgyis megjön)

2009. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

"nem tom mért kell átmenni plázabiccs-be h "jajj most hozzám se nyúlhatsz"..."


Ezt nem értem... Nem azt mondtam, hogy hozzám sem nyúlhat, hanem azt, hogy 2 felnőtt ember ha együtt van, szeretne egymással szerelmeskedni is, de nekem ez fér be ha éppen megvan (egyszerűen gusztustalannak tartom), másrészt meg úgy görcsölök ilyenkor, hogy nagyon nyaralni sincs értelme, mert egy sétát, kirándulást sem tudok élvezni, olyan fájdalmaim vannak.

Persze, kibírjuk anélkül, nem vagyunk állatok, csak gondoltam megkérdezem, hátha tud valaki valamit. Amúgy január közepén kezdek gyógyszert szedni, de azzal most nem vagyok kisegítve:(

2009. dec. 15. 09:46
 4/39 anonim ***** válasza:
35%
hát pedig csak az van h van szenvedsz és szeretkezel vele vagy szenvedsz és nem szeretkezel vele...naa melyik a jobb??:)
2009. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
*vagy
2009. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Akkor marad a petting...:( és nagy adag görcsoldó. :(((
2009. dec. 15. 09:52
 7/39 A kérdező kommentje:
És azért vannak a szeretkezésen kívül is lehetőségek:))
2009. dec. 15. 09:52
 8/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem egy kiadós dugás mindig megszünteti a menstruációs görcseimet. Szóval próbáld ki.
2009. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Lépjünk túl ezen:) Egyrészt sem a fertőzésveszély miatt, sem a viszonylag erős vérzésem miatt nekem mensi alatt NEM FÉR bele a szex.
2009. dec. 15. 10:02
 10/39 A kérdező kommentje:
Lehet hogy egy tartós, hosszú kapcsolatban sok idő után belemennék (bár akkor is kibírnék azt hiszem inkább pár napot), de első alkalomnak valhogy elképzelhetetlen, hogy minden véres legyen. (Nem vagyunk szüzek, csak egymással az első.) A fiúkat nem tasztíja ez?
2009. dec. 15. 10:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!