Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen irányba vizsgáltassam...

Milyen irányba vizsgáltassam magam, és milyen gyógyszert szedjek amitől rendbe jöhetek? Nagyon sokszor a savas dolgokat kívánom, savanyúságot stb. A nyál a számban sem olyan mint régen. A máriatövis egy kicsit segít. Van-e jobb megoldás?

Figyelt kérdés
Van 20 kg feleslegem, zsírosat, alkoholtartalmú dolgokat nem fogyasztok. Elkezdtem rendszeresen mozogni, napi 1,5-2 órát. (Epekővel már műtöttek.)Rendbe jöhetek-e véglegesen?
2010. máj. 3. 04:40
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
ŐŐ mért nem eszel egyszerűen azt, amit megkívánsz?! Az agy nem hülye, a tudatalatti része kommunikál a testeddel, megmondja, hogy éppen mi kell a szerveztednek. Nem minden gyógyvackot kell magadba nyomni, hanem hallgatni rá elsőkörben. Aztán legfeljebb nem jön be...
2010. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Én is szeretem a savanyúságot valamint az ecetes és citromos dolgokat, mégsem hiszem, hogy beteg vagyok...

Akkor menj orvoshoz, ha panaszaid is vannak.

2010. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ahogy adod le a felesleget magadról, ugy fog javulni a közérzeted. Azt már meg sem kérdem, hogy most vetted észre, hogy kövér vagy?

Sztem nem a kajával van gond , hanem a mozgáshiánnyal. Mit jelent az, hogy most kezdtem el mozogni 1,5 2 órát.?

2010. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!