Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Naturella tampontol gyulladas?

Naturella tampontol gyulladas?

Figyelt kérdés

7 eve hasznalok tampont. Kb 1 eve vettem eloszor naturellat, jo itthonra alapon. Utolag visszagondolva onnantol kezdodott a huvelygyulladasom, ami kezeles mellett olyan sulyos lett, hogy mar ulni sem tudtam.


Ezutan neha elmult, neha visszajott. 3 honapja fogyott el a naturella, azota semmi bajom...

Allergias vagyok jo par illatanyagra, de elkertem a gyartotol a naturellanal hasznalt illatanyagokat, es egyikre sem vagyok allergias.


Volt valaki esetleg hasonlo helyzetben?


2014. márc. 15. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az illatanyagtól simán lehet. Sose értettem minek ezeket illatosítani.
2014. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen en is igy voltam az illatositott naturellatol. :( De sajnos en mindenre igy reagalok ott lent... :(
2014. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sosem szabad illatosított intim dolgokat használni. A tampon önmagában is okozhat hüvelygyulladást, akkor is ha nem illatosított.
2014. márc. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit hanyagold a tampont, pláne a naturellát. A tamponnak a fehérítésére használt vegyület is okozhat komoly gondokat.
2014. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!