Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most jött meg a mensim de...

Most jött meg a mensim de csak hétvégére vártam és nincs itthon éjszakai betét! 5 cseppes naturella is jó helyette ob mellé?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 19:38
 1/5 anonim válasza:
100%
Milyen nedvszívó a tamponod? Én 3 cseppessel szoktam éjszakázni, + tiszasági és nincs problémám. Lefekvéskor felrak, felkeléskor kivesz.
2014. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ugyanígy! A tamponom ob pro comfort normál 3 cseppes ! De viszont nekem a tisztasági nagyon kevés az első 3 nap mert túl erős a vérzésem! :)
2014. febr. 25. 19:48
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha nem szeretnél átázni próbálj ki nagyobb betétet, nagyobb tampont nem ajánlanék, én személy szerint :)
2014. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
első voltam
2014. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó nem a szuper tampon éjszakára ki van zárva!! :) Hát akkor most más nem lesz hátra mintsem szólok a telefonomnak hogy hé te majd kelts fel! "Be állítom ébresztőre " köszönöm a válasz
2014. febr. 25. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!