Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet fertőzésem van, vagy...

Lehet fertőzésem van, vagy gombám, nemtudom, mit tegyek 15 éves lány vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Sokszor fehér folyásom van, van hogy darabos, van hogy átlátszó, van hogy fehér ragadósabb... Élek szexuális életet pár hónapja, egy fiúval voltam csak. Előfordult olyan is hogy darabok voltak a barátom hímvesszőén miután kivette. Olvastam már, hogy bármi lehet ez... Soha nem voltam még nőgyógyásznál.. Nem ég, nemviszket, bár egyszer volt olyan, hogy viszketett. Rendesen tisztálkodom, napi 1x minimum megfürdök, de van hogy 2x. Parázok, hogy a barátom is elkaphat bármit.. Anyukámmal nem olyan a kapcsolatom, hogy megkérjem hogy elvigyen nőgyógyászhoz.. Szerintem kiröhögne hogy nem kéne szexelni. Mit csináljak, házilag hogy tudom kezelni? És mivel? Kérlek normális válaszokat irjatok. SOS :(

2014. márc. 16. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb lenne ha elmennél nőgyógyászhoz. Ha már élsz nemi életet, akkor úgyis el kell menni évente egyszer. Meg aztán ha a szexre érett vagy, akkor ahhoz is legyél érett, hogy orvoshoz menj ha baj van.
2014. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ne idegeskedj! Voltál fürdőbe azelőtt nemsokkal, hogy a tünetek jelentkeztek? Én 14 éves vagyok, szexuális életet élek a barátommal, vele veszítettem el a szüzességem. Fürdőbe voltam úszni, és rá egy hétre elkezdett fájni. Nekem égett, viszketett és fehér, darabos folyásom volt. Volt átlátszó és nagyon ragadós. Nagyon be volt dagadva és hát bekentem Canestennel. Nem használt. Anyukámmal elmentem nőgyógyászhoz, de ő nem jött be a vizsgálatra, mert megkértem rá. Nem tudja, hogy már nem vagyok szűz. A doki megvizsgált, bakteriális fertőzés volt. Kaptam receptre krémet meg kúpot és másnapra már el is múlt. Sajnos a barátom elkapta tőlem, de ő Canestennel kenegette és elmúlt neki teljesen! A nőgyógyász ára amúgy változó, de mégis elég drága....
2014. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!