Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 16 éves lány vagyok, valami...

16 éves lány vagyok, valami fertőzésem van? :O

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, egy hete kb. azt vettem észre, hogy a bugyim tiszta fehér, túrósszerű, és ráadásként még büdös is, hiába mosom. Szűz vagyok, tehát biztos nem kaphattam el senkitől semmit. A suliban mindig ügyelek, hogy véletlenül se érjek hozzá a wc-hez, mindig tisztán tartom magam, mitől van ez??? :S Most terveztem a barátommal, hogy szeretkezünk, de így eszem ágában sincs, hiszen nagyon undorító szagom van. :S Mit csináljak? Nem mondhatom el neki, mert elhagyna. Ez valami fertőzés lenne? :S Meghalok! Ja, egyébként vettem msot nem tudom mit, mert nem jut eszembe a neve, de fel kellett nyomni 3 napig....... nem canesten? Nem tudom... és az sem segít, semmi hatás! :S
2010. márc. 6. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kommented alatt a visszatérő hüvelyfertőzés című linket. Hátha ott hasznos tanácsot fogsz kapni. De az semsegített amit kipróbáltál, akkor menjél el nőgyógyászhoz. Szerintem hüvelyi fertőzésed van, és az lehet gomba is.Ne sokáig kísérletezz!
2010. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

menj nődokihoz,és ne hagyd hogy canestent írjon fel,inkább állítasson őssze hüvelykúpot,az olcsóbb és sokkal hatásosabb.

Egyébként lehet antibiotikumkúra után is hüvelyi folyás,vagy az étkezés miatt,élesztőgombák elszaporodtak stb..és nem kell szégyellni,mert minden nő [szinte] átesik ezen sajna.

1 hét kúphasználat és minden oké lesz

2010. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyelj ez fertőzés! Nekem is volt ilyen. Vegyél dermazint 2-3 nap alatt megoldódik! Ha a barátod elhagyna ezért akkor meg te szakíts vele, ha nem érti meg! Mert meg kell neki értenie, hogy e miatt nem fekszel le vele.

És még jól nem leszel ne is feküdj le vele!

2010. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Akkor szólok anyumnak, hogy nézzen valami jó nődokit. :S vagy titokban csináljam? de akkor hova menjek? sztk-ba mehetek? kell fizetni?
2010. márc. 6. 21:57
 5/9 A kérdező kommentje:
21:57 - a dermazin krém/gyógyszer? mennyibe kerül kb?
2010. márc. 6. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulhatsz anyudhoz. Gombás fertőzést akkor is kaphatsz ha még nem szexeltél senkivel. Wc, zuhany, szoli, szauna stb. De ugyanez lehet akkor is ha antibiotikumot kapsz. Ha antibiotikumot szedsz, fontos hogy mellette használj normaflor-t is, hogy a kellemetlen viszkető tüneteket elkerüld. Ne kisérletezz otthon, kérd meg anyudat hogy kísérjen el dokihoz, vagy menj egyedül. Az Sztk-ban nem kell fizetned, és beutaló sem kell, csak a TAJ kártya és lakcimkártya szükséges. Fontos hogy ne gyógyítsd magad, ez az orvos feladata, mert ha nem kezeled a szővődményei akár meddőséggel is járhat.
2010. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyiért vettük, de ha jól emlékszem nem vényköteles, de ez sem biztos. Amúgy nem kell titkolnod anyud előtt, de ha a krémek nélkül nem múlik el szólj neki!

A nődoki meg...minden képen menj el, mert hidd el, jobb úgy a nemi élet, ha gyógyszert szedsz! Elküld vérvétel+ vizelet és felírja neked. Ilyenkor nem kell felfeküdnöd se. De ha a panaszokkal elmész akkor sztem igen, és hidd el az nem kellemes érzés, és szerintem megalázó is( legalábbis nekem az volt:S)

Szóval nézz valami krém után és ha nem múlik akkor doki!

2010. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22:35 VAGYOK:)

Azt elfelejtettem irni, ha a pároddal lefekszel úgy hogy előtte nem kezelteted magad, csak utánna akkor visszafertőződhetsz, érdemes addig kerülni az aktust. Ha már voltatok együtt azóta kezeltetés nélkül, neki is érdemes használni canesten kenőcsöt, és addig mellőzni szintén a szexet. Azt lehet még hogy canesten combit veszel, nem vényköteles, este kell a kupot alvás előtt felhelyezni, előtte menj wcre, hogy ne kelljen kijárkálnod, és a kenőcsöt is használd hogy a viszketést elkerüld.

2010. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Bejelentett anyum egy nagyon jó orvoshoz, szerdán kell mennem. Már most nagyon félek! :S A barátomnak elmondtam, hogy őszintén a dolgot (nagyon-nagyon féltem, hogy mit fog szólni), de olyan megértő volt. Alig akartam elhinni, még meg is köszönte, hogy elmondtam neki.
2010. márc. 8. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!