Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 év alatt kialakulhat méhnyak...

3 év alatt kialakulhat méhnyakrák? Ha baj lenne már értesítettek volna? Sztk-ba voltam.

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt alakul ki méhnyakrák?3évet kihagytam.holnap lesz 5hete,hogy voltam rákszűrésen.Az orvos nem mondta,hogy gond lenne,látta volna esetleg ha elváltozás lenne?
2014. márc. 16. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
ha öt hete voltál, akkor már értesítettek volna, ha valamit találtak, de három év alatt simán kialakulhat egy máhnyakrák
2014. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem látja, azért vesz kenetet. Nálunk 6 hét múlva értesítenek, ha baj van. De telefonálj oda, ha parázol.
2014. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs hír, az jó hír.
2014. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

az általános az, hogy elváltozás a méhnyakon kb. 10 évvel a szexuális élet kezdete után alakul ki, ha ezt nem kezelik, akkor további kb. 7 év után lesz belole rák. DE ez az átlag, attól még 18 évesen is lehet valakinek méhnyakrákja.

Egyébként pedig, miért várod hogy ok értesitsenek? A Te egészséged, a te érdeked, hogy tudjad, milyen az eredmény, nem az orvosé. Most képzeld el, ha mindenkinek az orvos hivogatna, hogy milyen lett az eredmény. Jó nagy telefonszámlája lenne.

2014. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A doki mondta,hogy csak akkor értesítenek ha gond van.

próbáltam telefonon érdeklődni,de nem adnak ki információt,és ott is azt mondták értesítenek ha gond van.

2014. márc. 16. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Ezért írtam, ha nincs hír, az jó hír.
2014. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindneképp flehivnám öket az erdménynért uyganis gyakori hogy elkeverik a mintát igy nincs is kivizsgálva vagy olyan is elöfordul hogy mégsem szólnak, sajnos ismerek oylan nöt akinél igy volt:(((. Inkább legyen a kezedben a negatív lelet az a biztos. Ennyi utánajárást megér az egészséged.
2014. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elvileg akkor sem adhatnának információt telefonon, ha gond van, gyakorlatban megteszik, mivel sokan nem mennek vissza az eredményért. Menj be a rendelőbe és kérd ki az eredményt.

5 hét alatt nem mindig készül el nálunk a citológia, általában ez 6 hét.

2014. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!