Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik az általános dolgok...

Mik az általános dolgok amiket fontos vinni korházba magunkkal?

Figyelt kérdés
műteni fognak, kb 1 hétig leszek benn, félek h valamit itthol hagyok

2014. márc. 17. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hálóruha, papucs, zokni, fésű, zsebkendő, WC ppír, tisztálkodószerek, fogmosókészlet, állandóan szedett gyógyszerek, pohár, evőeszközök, textilszalvéta.
2014. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Köntös, 6 bugyi.
2014. márc. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezeket mind vinni kell.

Az sem mindegy, hogy milyen műtéted lesz, milyen előkészítése lesz a műtétnek.

Pl. nőgyógyászati műtétnél kell betétet vinni. És mivel hashajtás az előkészítés ezért sok wc-papírt, nedvestörlőt.

Egyébként szoktak adni egy kis papírt, amire fel van írva, hogy mit kell vinni mindenképpen.

Ha nincs aki bemenjen hozzád a műtét után, akkor gondoskodj innivalóról és kekszről, csokiról, amit utána tudsz eszegetni, ha már ehetsz, hogy helyre álljon a vércukorszint.

2014. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi amugy jön anyu minden nap, nőgyógyszati műtét lesz
2014. márc. 17. 09:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is kitartás! biztos gyorsan túl leszel rajta és minden jól fog menni! :) Amiket leírtak az előző válaszokban, azokat mindenképpen. Nem tudom ilyen műtét után mit szabad, de ha lehet szerintem mindenképpen igyál eleget (legjobb az ásványvíz) és inkább egészséges ételeket próbálj enni, hogy megerősödj. Esetleg ha szeretsz olvasni, vagy rejtvényt fejteni, akkor vigyél azt is, hogy könnyebben el tudd foglalni magad, amig feküdnöd kell.
2014. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valamilyen szinten szégyen is, de már érdemes evőeszközt, poharat is vinni. Van, ahol a rendszeresen szedett gyógyszereket is be kell vinni - mert nem tudják biztosítani...

Tisztasági felszerelés mindenesetre a legfontosabb: tusfürdő, tusolós papucs, (fürdőszivacs - ez kórházban nem higiénikus,) törölköző, érdemes nedves toalettkendőt vinni, fogápoláshoz-szájhigiénéhez tartozó eszközök, papírzsebkendő, fésű, köntös, fehérneműk, pizsama/hálóing/szabadidőruha, közlekedős papucs, testápoló (a száraz bőr sérülékenyebb, ezért ápolni kell a kórházi víz pedig eléggé szárítja a bőrt), esetleg arckrém ha használsz. Esetleg könyv/keresztrejtvény/szemüveg, szénsavmentes ásványvíz, szűrt gyümölcslé, tea. Nem tudom milyen műtéted lesz, de általában műtét után ezeket a folyadékokat lehet fogyasztani, a buborékos vizet- üdítőket és rostos lét nem ajánlják.


Ennyi jutott hirtelen eszembe. Kitartást kívánok!

2014. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, most látom hogy nőgyógyászati műtét. Akkor természetesen egészségügyi betétet is kell vinni.
2014. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hat igen sokminden kell ide meg itt vagyok sajnos nem igatok cs bubi mentes vizet es teat enni katasztrofa fottburgonyat es sovany zoldseglevest na meg a keksz .. etvagyam sincs itt a baj :| hihetetlen rossz az itteni kaja megse lehet enni :( koszi a batoritasokat ;)
2014. márc. 23. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!