Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Mi van akkor, ha...

FONTOS! Mi van akkor, ha veszek egy kutyát (társasházba) és a szomszédok kitalálják, hogy el kell vinni?

Figyelt kérdés
Ha senkit nem zavar a kutya, nem ugat nem harap stb... Csak egyszerűen a szomszédoknak szúrja a szemét, hogy kutya van akkor mit lehet csinálni? Mert azt olvastam, hogy nem vitethetik el, csak akkor, ha valami "gond" van vele... Ez, hogy van? Légyszi segítsetek...
2010. júl. 10. 22:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

benne van a ház szabályzatában h nem lehet kutya/állat?

hs benne van akkor semmit sem tudsz tenni..sőtt be is perelhetnek érte..ha nincs akkor meg tegyél rájuk..:D

2010. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nincs is kirakva a szabályzat/házirend... De két lépcsőháznak 1 közös képviselője van és a másikba van kutya...
2010. júl. 10. 22:18
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem is társasházba van kutyám, először velünk is probáltak kics*szni.... Ha nincs szabályzatba és nem cisnál semmit nem vehetik el.
2010. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ha a házirend nem tiltja akkor nincs beleszólásuk, szimplán azért mert nem kedvelik...

Viszont én azt ajánlom, hogy nagyon vigyázz a kutyusodra! Egy ismerősömnek ugyanilyen problémája volt a szomszédokkal és azok megmérgezték a kutyáját... Sajnos ilyen kegyetlen ez a világ...

2010. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hogy próbáltak veletek kics*szni? Megmérgezték?? :O Húúú... Akkor csak a házirendet olvassam el? Valaki azt is mondta, hogy aláírást kell gyűjteni, hogy beleegyezzenek...
2010. júl. 10. 22:34
 6/24 anonim ***** válasza:
52%

én is láttam már ezen az oldalon olyan h*lyét, aki azt magyarázta hogy aláírást kell gyűjteni...ez egy nagy baromság.

sok városban éltem már, és mindenhol társasházban, kutyám meg mindig volt, és lesz is, de soha nem gyűjtöttem aláírást.

senkinek semmi köze hozzá hogy mit viszel a saját lakásodba, attól még hogy egy lépcsőházban laktok.

csak tényleg a mérgezésekkel kell vigyázni, mert az emberek nem normálisak...

2010. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nemtudom hányan laknak a lépcsőházatokban. Egy tanulság. A kutyavásárlása előtt a leendő tulaj megkérdezett minden ott lakót a kutya tartásáról. Mindenki beleeggyezett. Azt mondta a leendő tulaj, ha csak egy is nemet mond, lemond a vásárlásról. Próbáld meg, nehogy aztán feljelentések sorozata várjon rád, vagy meg kelljen válnod kedves kutyádtól.
2010. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én is ebbe bíztam, de annyi mindent lehet olvasni... :S
2010. júl. 10. 22:45
 9/24 anonim ***** válasza:

Azt adta volna neki az isten h megmérgezze a kjutyám... nem. De feljelentős fajta szomszédaink vannak, és mondta h tüntessem el mert feljelenti. Mondtam neki hogy igencsak pórul jár mert nem egy- és nem is két dolog miatt jelenthetem fel én is őt, arról ne is beszéljünk hogy utána milyen harrcok indulnak majd :D

MEgfogadta a tanácsom, azóta a hülye kölyke minden nap nyözgeti a kutyám mert imádja.

2010. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Miért tudnának feljelenteni, ha semmi rosszat nem csinál a kutya?
2010. júl. 10. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!