Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus 14napjan mitol menstrua...

Ciklus 14napjan mitol menstrualhatok?

Figyelt kérdés
marcius 3-an 41.napra menstrualtam gyengen erre ra ket hetre marcius 16-an ismet menstrualok rendesen ez mitol lehet? ciklusom rendszertelen mellek vese petefeszek hormon zavarom van (2008ban allapitottak meg +cisztam is szokott lenni idonkent.) ez lehet a baj most? babat szeretnenk es aggodom h nem e vetelesem van. bar nem faj semmim csak menstrualok
2014. márc. 17. 20:41
 1/3 A kérdező kommentje:
februarban traividet szedtem felfazasra az is bekavarhatott????
2014. márc. 17. 20:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eselyes lehetett a varandossag, akkor holnap vegyel egy tesztet es csinald meg. Ha ugyanis terhes voltal es az elozonel azert nem jott meg csak gyengen (tetelezzik fol, hogy az beagyazodasi verzeske vol), akkor most még a teszt kimutatna a terhesseget, ugyanis nem ennyire gyorsan bomlik le a hcg (amit a tesztek mernek). De szerintem nem valoszinu inkabb tippelnek a hormonzavarra, de akarmelyik jobb lenne elmenned nogyogyaszhoz. Ha felfazasra antibiotikumot szedtel, de mas antibiotikumos kezelesnel is vigyazni kell, art vagy arthat az embrionak...vagy mar a teherbeesesnek.Orvosnak mindig mondd, ha csak eselyes lehet a terhesseg kicsit is (pl. nem vedekeztek), mert olyankor olyan gyogyeszereket irnak föl, amelyek nem ártanak.
2014. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt nem vedekezunk. probalkozunk. csutortokon megyek dokihoz.
2014. márc. 18. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!