Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruálhatok terhesség...

Menstruálhatok terhesség alatt, vagy elvetéltem?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. Napközben azonban (napra pontosan) megjött. Tegnap nagyon kevés volt, ma azonban több, de ma is elég lesz egy betét. Most is csináltam egy tesztet, ami pozitív! :)

Szerintetek [link] a baba?


2012. máj. 3. 13:16
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Kicsit rosszul írtam!

Szerintetek megmaradhat a baba?

2012. máj. 3. 13:18
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem jó a link! De szerintem menj el orvoshoz. A terhesség nem fér össze a vérzéssel.
2012. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem jó a link. Van akinek jön némi vérzés annak ellenére, hogy terhes, de mindenesetre nem jó jel. Ha pozitív a teszt, akkor biztos, hogy baba van, és ha nem kezdesz el nagyon erősen vérezni, akkor van esély rá, hogy megmarad. De lehet jobb lenne dokihoz menni, bár uh-on még nem valószínű, hogy lát valamit. Szorítok, hogy minden rendben legyen.
2012. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

[link]

Egész nap fekszek, szedem a magnéziumot és az utrogestant.

Holnap megyek dokihoz.

2012. máj. 3. 13:34
 5/24 anonim ***** válasza:
Mindenképp gyorsan doki, de egyik barátnőm is rendesen végig menstruálta a terhességét, szal nem lehetetlen !
2012. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
MA MENJ DOKIHOZ!!!! Ha baj van, akkor még megmenthetik!
2012. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Oké! Már be is jelentkeztem!

Remélem nem lesz baj!

Majd megírom, hogy mi volt.

2012. máj. 3. 13:54
 8/24 anonim ***** válasza:
Sajnos én jártam így még 2008-ban, 5 nap késésnél pozitív teszt, majd másnap is, de halványabb (furcsáltam), harmadnap doki, nem látott semmit, elküldött vérvételre, oda már nem is mentem, mert aznap erős vérzéssel megjött. Kémiai terhesség, azt mondták, elindult, de nem maradt meg. Még utána pát napig pozi a teszt. Remélem neked nem ez történt. Erősödött vagy gyengült a csík a teszteden?
2012. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban elég pozinak tűnik a teszt, lehet tévedhet is, de kettőből kettő az elég valószínűtlen. Ma menj dokihoz, ha kell akkor ügyeletre mert ha baba van akkor még megmenthetik ha esetleg baj van!
2012. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A teszt erősödött. A tegnapi tízes volt és halvány, de jól látható. A mai pedig 25-ös és erősebb a tegnapinál.

[link]

Ez volt a tegnapi, bár elég homályos!

2012. máj. 3. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!