Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mit csinálnak a nőgyógyászati endokrinológián? Voltam már endokrin vizsgálaton és tudom hogy vért vesznek, de a nőgyógyászatin mit csinálnak? Nőgyógyásznál voltam de akkor ott is megfognak vizsgálni úgy is?

Keress kérdéseket hasonló témákban: endokrinológia, endokrin, vizsgálat, nőgyógyászat

2014. márc. 18. 18:01  Privát üzenet  

A válaszok
Nem biztos

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. szept. 6. 02:41 Privát üzenet
A vért beküldik laborba és elemzik

# 2/3Időpont 2014. szept. 6. 02:42 Privát üzenet
Olyan mint mikor vérképet néznek

# 3/3Időpont 2014. szept. 6. 02:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2 hete voltam vérvételen, agyonszurkodtak mire végre letudtak venni a vért. Tiszta véraláfutásos, meg kék zöld azota is a kezem. Mikor mulik mar el? Normális, h 2 hete és nem...
Van olyan videó, ahol a mentruációt (vérzést) mutatják be, vagyis ahol látni a vért?
SEGÍTSÉG! Alhasamnál jobb oldalt szuro fájdalmat érzek ami ma kezdődött amikor először éreztem szédültem ki vert a víz hányingerem lett. Mitől van ez?
Vizeletcsík vért mutat, állítólag ezt húgyúti fertőzés is okozhatja. Mit gondoltok erről?
Nem bírom a vért. Mi lesz ha menstruálni fogok?
Ha endokrin betegségem van, így rendszeresen vesznek vért hormonvizsgálathoz, akkor csak ebből, észrevehető, ha valamilyen nemi betegséget kaptam el? Vannak jelei a vérben, hogy valami nem oké?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!