Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem bírom a vért. Mi lesz ha...

Nem bírom a vért. Mi lesz ha menstruálni fogok?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, még nem jött meg, de tudom hogy már lassan itt az ideje meg sok osztálytársam már szokott, de én tényleg nagyon nem bírom a vért. A múltkor tényleg majdnem elájultam, mert elvágtam az ujjam és vérzett. Mi lesz akkor ha megjön??
2013. dec. 13. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Megszoksz, megszöksz :)

Drakula

2013. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj egyelek meg.. :) Ne félj, én sem bírom a vért, biosz órán volt hogy majdnem elájultam stb.. De ez más, nem is úgy fogjuk fel, hogy vér.. Nem tudom, hogy magyarázzam el, de ez nem olyan, mint amikor elvágod az ujjad.. Fel a fejjel, ez miatt egy cseppet se izgulj! :)
2013. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az ujjad megvágása más. Az baleset, azt én sem bírom.


A mensiddel nem lesz ilyen gond.

2013. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan érzés, látvány lesz, mint a baleset nyugi. tök természetesnek fogod majd fel, így vagyunk kódolva :-)
2013. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggodj, hisz ez tényleg nem olyan, mint mikor megsérülsz!:) Még olyan nővel nem találkoztam aki nem birná mikor menstruál! Szóval ez valahogy más! Tehát ezért ne fájjon a kicsi fejecskéd!:)
2013. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem úgy lesz ahogy mondjátok és tényleg nem fog zavarni :) egyenlőre a gondolata is eléggé zavar :/
2013. dec. 13. 17:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Az első pár alkalommal nem fogadtam el,de aztán szép lassan hozzászoktam.Más esetben nem bírom a vért.
2013. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Természetes, hogy az ismeretlen, új dolgoktól félünk, nagyon sok mindenki így van vele. Nagylány leszel ;-)
2013. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez teljesen más. Nem olyan lesz mint mikor elvágod az ujjad. De fölösleges magyarázni, úgyis megtudod majd hogy ettôl nem fogsz elájulni vagy ilyesmi. Természesnek fogod venni. Egy a lényeg: ne parázz! Most meg fôleg ne, ha még meg se jött:)
2013. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elírtam, bocsi.

*természetesnek

2013. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!